Dmitrijs Medvedevs Pasaules kausa laikā Krievijā paaugas par veseliem 11 centimetriem
Izaugušais Krievijas premjers Dmitrijs Medvedevs tiekas ar Horvātijas prezidenti Kolindu Grabaru-Kitaroviču.
2018. gada 9. jūlijs, 16:12

Horvātijas prezidente Kolinda Grabara-Kitaroviča Sočos tikās ar Krievijas premjerministru Dmitriju Medvedevu. Abi valsts pārstāvji apmeklēja Pasaules kausa ceturtdaļfināla maču starp Krievijas un Horvātijas izlasēm. Spraigā mačā "pendelēs" uzvaru izcīnīja un pusfinālā iekļuva Horvātijas izlase. Pēc tikšanās pasaules uzmanība pievērsta abu valsts līderu krasajām augumu pārvērtībām.

Horvātijas prezidente Pasaules kausa laikā tiekas ar Krievijas premjerministru

Horvātijas prezidente Kolinda Grabara-Kitaroviča Sočos tiekas ar Krievijas premjerministru Dmitriju Medvedevu.

Cilvēku uzmanību piesaistījuši preses foto, kuros novērojamas Medvedeva un Grabaras-Kitarovičas augumu centimetru mainīgās pārvērtības. Fotogrāfijās, kurā Medvedevs tiekas ar Horvātijas prezidenti, pamanāmas visai krasas atšķirības. Krievijas premjerministrs Pasaules kausa laikā burtiski paaudzies, jo šobrīd ir pat nedaudz garāks par Grabaru-Kitaroviču, kura ir 173 centimetrus gara. Lieki piebilst, ka Medvedeva faktiskais auguma garums ir nieka 162 centimetri.

Dievs vien zina, kā panākta šī krasā  augumu atšķirība.

Jauns.lv jau vēstīja, ka Horvātijas futbola izlase sestdien Sočos Pasaules kausa finālturnīra ceturtdaļfināla mačā pēcspēles 11 metru soda sitienu sērijā pārspēja turnīra rīkotāju Krieviju, pēc 20 gadu pārtraukuma iekļūstot pusfinālā.

Pasaules kausa ceturtdaļfināla mačs starp Krieviju un Horvātiju

Horvātijas futbola izlase sestdien Sočos Pasaules kausa finālturnīra ceturtdaļfināla mačā pēcspēles 11 metru soda sitienu sērijā pārspēja turnīra rīkotāju Krieviju, ...

Pamatlaikā rezultāts vēstīja 1:1, bet papildlaikā katra komanda guva vēl pa vieniem vārtiem. Spēles liktenis izšķīrās 11 metru sitienu sērijā, kur panākumu guva horvāti.