Dikeulaka gūst 13 punktus un piedzīvo zaudējumu Polijas čempionāta pusfinālā
Dikeulaka laukumā pavadīja 25 minūtes un 57 sekundes.
2018. gada 19. aprīlis, 22:16

Latvijas izlases basketboliste Elīna Dikeulaka ceturtdien guva 13 punktus, tomēr viņas pārstāvētā Vroclavas "Šlenza" komanda piedzīvoja zaudējumu Polijas čempionāta pusfināla sērijas ceturtajā spēlē.

"Šlenza" savā laukumā ar 61:67 (16:12, 17:17, 17:16, 11:22) piekāpās regulārā čempionāta spēcīgākajai komandai Bidgoščas "Artego", kas sērijā līdz trim uzvarām līdz ar to panākusi neizšķirtu 2-2.

Dikeulaka šajā cīņā laukumā pavadītajās 25 minūtēs un 57 sekundēs grozā raidīja piecus no septiņiem divpunktu metieniem un vienu no četriem trejačiem.

Tāpat latviešu basketbolistes kontā piecas atlēkušās bumbas, četras rezultatīvas piespēles, viena piezīme un 16 efektivitātes punkti.

Uzvarētājām rezultatīvākā ar 19 punktiem bija Dragana Stankoviča.

Šīs sērijas izšķirošā - piektā - cīņa notiks svētdien. "Šlenza" sēriju sāka divām uzvarām pēc kārtas, tomēr tagad piedzīvotas divas neveiksmes.

Polijas čempionāta finālu jau sasniegusi Polkovices CCC komanda, kurā sezonu sāka Dikeulaka. CCC vienība pusfināla sērijā ar 3-0 uzvarēja Krakovas "Wisla Can-Pack" basketbolistes.

Dikeulaka sezonu sāka Polkovices vienībā, kuru tobrīd trenēja viņas vīrs Georgs Dikeulaks, tomēr pēc viņa atlaišanas Latvijas basketboliste februāra vidū pārcēlās uz Vroclavas klubu.

Jau vēstīts, ka "Šlenza" ceturtdaļfinālā ar 3-1 pārspēja Toruņas "Energa" vienību, kamēr "Artego" ar 3-2 pieveica Kristīnes Vītolas pārstāvēto Gdiņas "Basket 90" komandu, kuru trenē latvietis Gundars Vētra.

Regulārajā turnīrā "Artego" izcīnīja uzvaru, "Šlenza" ieņēma piekto vietu, bet "Basket 90" bija astotā.