Ķēniņam rezultatīva piespēle "Lions" uzvaras vārtos
Ronalds Ķēniņš izslēgšanas turnīrā astoņās spēlēs guvis trīs vārtus un veicis trīs rezultatīvas piespēles.
2018. gada 1. aprīlis, 00:42

Latviešu hokejists Ronalds Ķēniņš sestdien izpildīja rezultatīvu piespēli Cīrihes "Lions" komandas uzvaras vārtu guvumā Šveices augstākās līgas (NLA) pusfināla sērijas mačā.

"Lions" sestdien izbraukumā ar 3:2 (1:1, 1:0, 1:1) pārspēja "Bern", sērijā līdz četrām uzvarām izvirzoties vadībā ar 2-1.

Ķēniņš rezultatīvi piespēlēja vārtu guvumā, kurā Piuss Zuters vien 54 sekundes līdz pamatlaika beigām panāca 3:2 un nodrošināja viesiem uzvaru.

Latvijas hokejists šajā mačā laukumā pavadīja 17 minūtes un 21 sekundi, kuru laikā veica trīs metienus pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku raidījumu un cīņu noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Ķēniņš izslēgšanas turnīrā astoņās spēlēs guvis trīs vārtus un veicis trīs rezultatīvas piespēles, būdams starp komandas rezultatīvākajiem spēlētājiem. Savukārt regulārajā čempionātā viņam neklājās tik labi, jo uzbrucējs 40 mačos guva vienus vārtus un veica deviņas rezultatīvas piespēles.

Citā sestdienas mačā uzvaru guva arī vārtsargs Elvis Merzļikins, kura pārstāvētā "Lugano" izbraukumā ar 6:3 (0:2, 4:1, 2:0) pārspēja "Biel-Bienne", sērijā samazinot deficītu līdz 1-2.

Merzļikins šajā cīņā atvairīja 35 no 38 pretinieku metieniem.

Pusfināla sēriju nākamie mači notiks pirmdien.

Ceturtdaļfinālā "Lugano" ar 4-1 pārspēja "Fribourg-Gotteron" vienību, kamēr "Lions" ar tādu pašu rezultātu uzvarēja "Zug" hokejistus.

"Lugano" regulārajā čempionātā ieņēma ceturto vietu, bet "Lions" bija septītā. Tikmēr devītajā vietā bija vārtsarga Ivara Punnenova pārstāvētā Langnau "Tigers", kam sezonas beigās pievienojās uzbrucējs Tomas Andersons, latviešu pārstāvētajai komandai piedaloties vājāko komandu turnīrā, kurā tika saglabāta vieta NLA.