Miķelis Rēdlihs jau pēc sezonas beigām saņēmis viena mača diskvalifikāciju
Miķelim Rēdliham diskvalifikācija, visticamāk, būs jāizcieš nākamās sezonas pirmajā mačā.
2018. gada 2. marts, 14:29

Sezonu jau noslēgušās Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas komandas Rīgas "Dinamo" uzbrucējs Miķelis Rēdlihs saņēmis vienas spēles diskvalifikāciju, vēsta turnīra rīkotāji.

Rīgas "Dinamo" ceturtdien noslēdza savu desmito KHL sezonu, regulārā čempionātā pēdējā spēlē ar 3:1 pārspējot Helsinku "Jokerit". Latvijas klubs izslēgšanas turnīrā neiekļuva, līdz ar to Rēdliham diskvalifikācija, visticamāk, būs jāizcieš nākamās sezonas pirmajā mačā.

Rēdlihs ceturtdienas spēlē trešā perioda astotajā minūtē saņēma desmit minūšu disciplinārsodu. Tā kā Rēdlihs šosezon saņēma trīs desmit minūšu noraidījumus, viņam piešķirta vienas spēles diskvalifikācija un naudas sods, kura apmēru KHL nenosauc.

Rīgas "Dinamo" 10. KHL sezonu noslēdz ar uzvaru pret Helsinku "Jokerit"

Latvijas komanda Rīgas "Dinamo" ceturtdien "Arēnā Rīga" emocijām bagātā spēlē ar 3:1 (0:1, 1:0, 2:0) uzvarēja Helsinku "Jokerit" komandu, izglābjoties ...

27

Pašlaik 33 gadus vecais Rēdlihs šosezon 44 spēlēs guva 11 vārtus un veica 11 rezultatīvas piespēles, iekrājot negatīvu lietderības koeficientu -1.

Rīgas "Dinamo" ar 50 punktiem 56 mačos palika pēdējā 14.vietā Rietumu konferencē, bet visā līgā apsteidza vien Hantimansijskas "Jugra", kas tika pie 48 punktiem. Vienā sezonā gūti 50 punkti ir Rīgas "Dinamo" antirekords desmit sezonas ilgajā vēsturē.

Rīgas "Dinamo" arī iepriekšējā sezonā palika pēdējā vietā 14 Rietumu konferences komandu vidū, bet visā līgā ieņēma pirmspēdējo 28.pozīciju. Pērn rīdzinieki 60 spēlēs tika pie 58 punktiem, bet šosezon šo antirekordu pārspēja.

Pirmajās četrās sezonās rīdzinieki tika Gagarina kausa izcīņā, divas reizes sasniedzot otro kārtu, pēc tam Latvijas klubs vēl vienu reizi "play-off" spēlēja arī 2013./2014.gada sezonā, bet nākamos nu jau četrus gadus "Dinamo" komanda palikusi bez izslēgšanas turnīra.