„Barons LMT” izlīdzina
„Baroni” nepadodas...
2009. gada 21. maijs, 22:57

Latvijas basketbola līgas ceturtajā finālsērijas spēlē „Barons” basketbolisti savā laukumā ar rezultātu 81:76 pārspēja „BK Ventspils” un sērijā panāca izlīdzinājumu 2:2.

Uzvarētājiem 16 punktus guva Armands Šķēle, bet Daiņus Adomaitis 13 punktus, viesiem ar 15 punktiem un deviņām atlēkušajām bumbām izcēlās Vorens Kārters, bet Akselim Vairogam 11 punkti.

Spēli veiksmīgāk iesāka „BK Ventspils” basketbolisti, kuri, galvenokārt, ar Akseļa Vairoga pūlēm ātri vien iekrāja pat 8 punktu pārsvaru (17:9), taču tad „Barons LMT” spēlētāji „pamodās”. Nelielu savainojumu guva Armands Šķēle, bet „baroni” turpināja samazināt rezultāta starpību arī bez viņa laukumā. Rīdzinieki laukumā dominēja līdz trešās ceturtdaļas otrajai pusei, kad komandas uzbrukums apstājās (54:38), bet „ventiņi” sāka, lielākoties, ar Jāņa Strēlnieka pūliņiem deldēt pretinieku pārsvaru. Līdz ceturtdaļas beigām vairs tikai (57:53). Šāda rezultāta starpība turējās visu pēdējo periodu („Barons LMT” pārsvars bija divi līdz deviņi punkti). Ik pa laikam „kurzemnieki” pietuvojās, taču lauzt spēles gaitu viņi nespēja. 81:76 „rīdzinieki” uzvar savā laukumā.

Latvijas basketbola līgas finālsērijā līdz četrām uzvarām rezultāts ir neizšķirts 2:2. Nākamā finālspēle ir sestdien 16:00 Ventspils „Olimpiskajā centrā”. Maču būs iespējams vērot arī LTV 7 kanālā.