2009. gada 25. augusts, 23:07

Urtānam personīgais rekords Igaunijas Zelta līgas sacensībās

Latvijas vieglatlēts Māris Urtāns laboja personīgo rekordu augsta līmeņa vieglatlētikas komercsacensībās - Igaunijas Zelta līgas finālsacensībās Tallinā.

Urtāns lodes grūšanā par 37 centimetriem laboja personīgo rekordu un ieņēma otro vietu (20,64) zaudējot tikai pasaules vicečempionam polim Tomašam Majevskim (21,06).

100 metrus sievietēm Čekele veica 11,81 sekundē un finšēja ceturtā. Uzvarēja Laverne Džonsa-Fereta no Virdžīnu salām (11,49).

Augstlēkšanā Normunds Pūpols pārvarēja 2,10 metrus un palika astotais. Uzvarēja pasaules čempionāta brinzas medaļas ieguvējs polis Silvestrs Bednareks (2,26).

Šķēpa metēja Madara Palameika palika desmitā ar 52,53 metru tālu metienu. Uzvarēja pasaules čempionāta bronzas medaļas ieguvēja krieviete Marija Abakumova (67,39). Vīriešiem Latvijas sportistu sacensībās nebija.

Tāllēkšanā sievietēm pēdējās divas vietas, attiecīgi astoto un devīto, ieņēma Lauma Grīva (6,19) un Māra Grīva (5,94). Pirmā bija igauniete Ksenija Balta (6,76).

Staņislavs Olijars nefinišēja 110 metru barjerskrējienā.

Kārtslēkšanā ne Pauls, ne Kārlis Pujāti neveica sākuma augstumu. Latiņu vispār spēja pārvarēt tikai viens igauņu sportists.

Ņikita Pankins un Laura Ikauniece izcīnīja uzvaras 100 metru skrējienos U-18 grupas sportistiem Pankins veica distanci 11,15 sekundēs, bet 2009. gada pasaules jauniešu vicečempione septiņcīņā Ikauniece - 12,32 sekundēs.