Latvijas basketbola izlase ''Efes Pilsen'' kausa spēlē smagi zaudē Maķedonijai
2009. gada 27. augusts, 20:43

Latvijas basketbola izlase ceturtdien ar 74:95 Ankarā (Turcijā) zaudēja pārbaudes spēlē Maķedonijai "Efes Pilsen" Pasaules kausa izcīņā.

Pēc pirmā puslaika Latvijas komanda bija zaudētājos ar 35:48, pirms pēdējām desmit minūtēm - ar 53:73.

Rezultatīvākais Latvijas komandā bija Andris Biedriņš ar 16 punktiem, kurš izcīnīja arī 11 atlēkušās bumbas.

Trešdien pirmajā spēlē grupā Latvija ar 86:84 uzvarēja Lielbritāniju, bet pēdējā spēle grupā būs piektdien, kurā Lielbritānija tiksies ar Maķedoniju.

"Efes Pilsen" kausa izcīņas grupu turnīrā otrā grupā spēlē Turcijas, Horvātijas un Vācijas izlases. Pirmajā mačā Horvātija ar 82:77 uzvarēja Turciju.

Pēc grupu cīņām notiks pusfināli, bet pēc tam izšķirošie mači par vietām.

Turnīrs Turcijā visām komandām ir gatavošanās Eiropas čempionāta finālturnīram, kas Polijā notiks no 7. līdz 20. septembrim.