Ibrahimovičam vārti debijas spēlēs Spānijas čempionātā
2009. gada 1. septembris, 10:01

Zlatans Ibrahimovičs sava jaunā kluba „Barcelona” sastāvā guva vārtus jau Spānijas čempionāta pirmās kārtas spēlē, palīdzot ar 3:0 pārspēt Hihonas „Sporting” komandu.

Pirmajā puslaikā vārtus „Barcelona” labā guva Bojans Krkičs un Saidu Keita, bet 82.minūtē ar pašaizliedzīgu sitienu ar sitienu ar galvu izcēlās arī Ibrahimovičs. Šī spēle tika pārcelta uz pirmdienu, jo „Barcelona” komanda piektdien aizvadīja UEFA Superkausa spēli, kurā ar rezultātu 1:0 pārspēja Ukrainas komandu Doņeckas „Šahtar”.

Pirms tam nedēļas nogales cīņās ar smagu panākumu čempionātu uzsāka arī vicečempioni Madrides „Real”, kas ar 3:2 pieveica Lakorunjas „Deportivo” komandu. Madrides „Atletico” ar 0:3 kapitulēja „Malaga” komandai, „Valencia” ar 2:0 pieveica „Sevilla” vienību, bet „Villarreal” nospēlēja neizšķirti 1:1 ar „Osasuna” komandu.