2009. gada 23. oktobris, 23:28

"VEF Rīga" sagrauj "Ķeizarmežu", "Barons" uzvar "Zemgali"

VEF Rīga'' piektdien Latvijas Basketbola līgas (LBL) spēlē pārliecinoši uzvarēja pastarīšus ''Ķeizarmežu'' ar 128:64.

''VEF Rīgai'' šī bija otrā uzvara divās spēlēs, kamēr ''Ķeizarmežs'' piedzīvoja piekto zaudējumu tikpat spēlēs.

Otrajā puslaikā vefieši guva 75 punktus, bet pēdējā ceturtdaļā - 41 punktu. Rezultatīvākais uzvarētāju rindās bija Jurijs Aleksejevs, kurš savāca 30 punktus. Martins Mažeika guva 20 punktus, bet rezultatīvākais zaudētāju komandā Aleksandrs Meļņiks guva 16 punktus, liecina organizatoru infirmācija.

LBL spēle:

* ''VEF Rīga'' - ''Ķeizarmežs'' 128:64 (20:19, 33:12, 34:13, 41:20)

''VEF Rīga'': Aleksejevs 30, Mažeika 20, Laksa 15, Neļubovs 14, Labucks 14, Bankevics 11, Renfro 10, Štālbergs 8, Ansons 6

''Ķeizarmežs'': Meļņiks 16, Ošiņš 14, Siliņš 11, Kravalis 10, Šteinbergs 7, Vītiņš 4, Strazdiņš 2

Citā spēlē pagājušās sezonas Latvijas basketbola vicečempioni ''Barons'' tikai spēles beigās ieguva izšķirošo pārsvaru un Latvijas Basketbola līgas (LBL) spēlē piektdien Jelgavā ar 91:84 uzvarēja vietējo ''Zemgali''.

''Barons'' bija vadībā spēles sākumā, taču otrajā puslaikā vairākas reizes rezultāts bija neizšķirts, un priekšā izvirzījās arī ''Zemgale'', liecina organizatoru informācija. Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 25 punktiem bija Rinalds Sirsniņš, bet zaudētājiem ar 28 punktiem izcēlās Māris Gulbis.

''Baronam'' šī bija otrā uzvara divās spēlēs, bet ''Zemgale'' cieta otro zaudējumu trīs spēlēs.