Ivanāns uzvar Skrastiņu, Bārtulim zaudējums
Kārlim Skrastiņam šoreiz bija trešais ilgākais spēles laiks komandā.
2009. gada 13. decembris, 10:15

Raita Ivanāna pārstāvētā Losandželosas ''Kings'' NHL)savā laukumā uzvarēja Kārļa Skrastiņa pārstāvēto Dalasas ''Stars'' pēcspēles metienos ar 3:2..

Ivanāns spēlēja piecas minūtes un 31 sekundi, nopelnīja divas soda minūtes, izdarīja vienu metienu un spēli beidza ar neitrālu lietderības koeficientu. Skrastiņš spēlēja 21 minūti un piecas sekundes, viņa lietderības koeficients bija mīnus 1. Uzvarētājiem precīzi bija Anže Kopitars un Aleksandrs Frolovs, bet izšķirošo „bullīti” realizēja Mihals Handzus, savukārt viesiem vārtus guva Džeimss Nīls un Maiks Modano.

Spēles interesantākie momenti – video:

Citā spēlē Oskara Bārtuļa pārstāvētā Filadelfijas ''Flyers'' viesos ar 1:4 zaudēja Ņūdžersijas ''Devils'''. Bārtulim lietderības koedicients mīnus 1, divas soda minūtes un 12 minūtes un 16 sekundes laukumā. Uzvarētājiem pa diviem vārtiem guva Patrikas Eliašs un debitants Niklass Bergfors, bet viesiem goda vārtus guva Klods Žiro.