2010. gada 9. februāris, 23:37

BK "Ventspils" galotnē pieveic "Valmieru"

BK "Ventspils" basketbolisti viesos ar 57:54 pieveica BK "Valmiera" Baltijas basketbola līgas (BBL) spēlē, uzvaru nodrošinot cīņas pēdējās minūtēs.

Uzvarētājiem 14 punktus guva Artūrs Bēziņš, bet 12 punkti Ronaldam Zaķim, informēja rīkotāji. Valmieras komandā rezultatīvākais ar 21 punktu bija Deivīns Deiviss.

Trīs minūtes pirms spēles beigām BK "Valmiera" bija minimāls pārsvars 49:48, taču Bērziņa un Daira Bertāna trīspunktu metieni ļāva vadību ar 54:49 pārņemt viesiem. Astoņas sekundes pirms beigu svilpes valmierieši vēl pietuvojās līdz 54:55, taču BK "Ventspils" spēlētājs Jānis Strēlnieks tūlīt pat realizēja divus soda metienus.

BK "Ventspils" guva astoto uzvaru 13 BBL spēlēs, savukārt Valmieras klubam ir piecas uzvaras 14 cīņās turnīrā.