Par iekļūšanu ceturtdaļfinālā Latvijas hokejistiem būs jāspēlē ar Čehiju
2010. gada 22. februāris, 09:49

Latvijas hokeja izlase par vietu olimpisko spēļu ceturtdaļfinālā tiksies ar Čehiju, jo pēdējā priekšsacīkšu spēlē Zviedrija ar 3:0 uzvarēja Somiju un abas izlases iekļuva ceturtdaļfinālā.

Ar Čehiju Latvija jau spēlēja B grupā, kur zaudēja ar 2:5, kas pagaidām ir mūsu valstsvienības labākais rezultāts šajā olimpiskajā turnīrā. Vārtus mačā ar Čehiju guva Ģirts Ankipāns un Kristaps Sotnieks. Mača uzvarētājs ceturtdaļfinālā tiksies ar Somiju, kas kļuva par labāko otro vietu ieguvēju no priekšsacīkšu grupām, līdz ar to automātiski kvalificējās ceturtdaļfinālam.

Spēles par vietu ceturtdaļfinālā notiks otrdien. Pārējās kvalifikācijas spēlēs savā starpā tiksies Kanāda – Vācija, Slovākija – Norvēģija un Šveice – Baltkrievija. Līdz ar to ir kļuvis zināms, ka daudzu ekspertu gaidītais finālmačs Kanāda – Krievija nebūs iespējams, jo Kanādas uzvaras gadījumā pār Vāciju abi galvenie favorīti savā starp tiksies jau ceturtdaļfinālā.

Latvijas hokeja izlase savu maču pret Čehijas valstsvienību aizvadīs 24. februārī 5:00 pēc Latvijas laika.