"VEF" zaudē "Ventspilij", "Baronam" un "Valmierai" uzvaras
Ingus Bankevica lieliskais sniegums šoreiz neglāba "vefiņu", jo treneriem padomā bija spēlēt "paslēpes", nevis uzvarēt. Abi klubi tiksies arī BBL izslēgšanas spēlēs.
2010. gada 17. marts, 23:18

Latvijas basketbola līgas (LBL) līdervienība "VEF Rīga" izbraukumā ar 79:87 zaudēja BK "Ventspils", informēja rīkotāji.

Uzvarētājiem 22 punktus guva Mareks Jurevičus, bet Ronalds Zaķis savāca 20 punktu un 10 atlēkušās bumbas. "VEF Rīgai" ar 22 punktiem izcēlās Ingus Bankevics. Ventspilniekiem sastāvā debitēja Armands Šķēle un saspēles vadītājs horvāts Verdans Princs, kuri guva attiecīgi divus un sešus punktus.

Pēc "VEF Rīgas" zaudējuma vēlāk trešdien vadību turnīra tabulā pārņēma BK "Barons", kas ar 77:65 viesos pārspēja "Liepājas Lauvas". Vēl vienā spēlē BK "Zemgale" ar 79:81 zaudēja BK "Valmiera" basketbolistiem, informēja Jelgavas Olimpiskajā sporta centrā.

BK "Ventspils" izšķirošu pārsvaru ieguva trešajā ceturtdaļā, ko noslēdza ar 71:57. Lai gan viesi pēdējā ceturtdaļā spēja rezultāta starpību samazināt, ventspilnieki uzvaru nosargāja.

BK "Ventspils" aizvadīja pēdējo spēli regulārajā sezonā, un komandai vairs nebija izredžu turnīra tabulā pakāpties augstāk par 3. vietu un apsteigt BK "Barons". Regulārās sezonas noslēgumā divi spēcīgākie klubi uzreiz iekļūs pusfinālos, bet vēl divus pusfinālistus pārējās četras komandas noteiks ceturtdaļfinālos.

BK "Ventspils" - "VEF Rīga" 87:79 (18:20, 20:22, 33:15, 16:22)

BK "Ventspils": Jurevičus 22 +8AB, Zaķis 20 +10AB, Bērziņš 13, Meiers 8 +7AB, Bertāns 8, Princs 6, J. Strēlnieks 5 +6RP, A. Strēlnieks 3, Šķēle 2

"VEF Rīga": Bankevics 22, S. Valters 13, Bredšovs 9, Gailītis 8 +9RP, Aleksejevs 6, Ņeļubovs 6, Laksa 5, Štālbergs 4, Labucks 3, Peiners 2, Jahovičs 1

"Liepājas Lauvas" - BK "Barons" 65:77 (17:11, 22:18, 16:27, 10:21)

"Liepājas Lauvas": Kisielus 21 +8AB, Jeromanovs 11, Kosuškins 6 +6AB, Viļums 6, Pusaudzis 5, Kravčenko 5, Patmalnieks 4, Mejeris 4, Tukišs 3.

BK "Barons": Zorins 16, Sirsniņš 12, Vītols 11, Efedžuku 10, Helmanis 8, Timermanis 8, Feldmanis 6, Skirmants 6.

BK "Zemgale" - BK "Valmiera" 79:81