Skrastiņam uzvara. Ivanāns un Bārtulis nespēlē

Kārļa Skrastiņa pārstāvētā Dalasas "Stars" sestdien ar 5:4 savā laukumā uzvarēja Otavas "Senators" Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē.

Skrastiņam uzvara. Ivanāns un Bārtulis nespēlē...

Skrastiņš spēlēja 18 minūtes un viņa lietderības rādītājs bija neitrāls, informēja NHL.

Otavas komandā Džeisons Speca guva trīs vārtus un izdarīja vienu rezultatīvu piespēli, bet "Stars" ar diviem vārtu guvumiem izcēlās Breds Ričardss.

"Senators" galvenais treneris Korijs Kloustons neveiksmē vainoja vārtsarga nepārliecinošo spēli, jo Paskāls Leklērs pēc 19 metieniem ielaida piecus vārtus un pēdējās trešdaļas 5. minūtē viņu aizstāja Braiens Eliots.

Citā spēlēs Losandželosas "Kings" bez Raita Ivanāna ar 1:0 pārspēja Ņujorkas "Islanders", bet Filadelfijas "Flyers" bez Oskara Bārtuļa sastāvā ar 2:5 piekāpās Atlantas "Thrashers".