BK "Valmiera" uzvar Liepājā un nonāk soļa attālumā no LBL pusfināla
Tieši valmieriešu komandas kapteinis Sandis Amoliņš izšķirošajos brīžos nodemstrēja precizitāti un pašaizliedzību, kas palīdzēja vidzemniekiem izcīnīt svarīgu uzvaru.
2010. gada 6. aprīlis, 23:18

''Valmiera'' otrdien ar 78:72 viesos uzvarēja ''Liepājas Lauvas'' Latvijas Basketbola līgas (LBL) pirmajā ceturtdaļfināla spēlē, liecina organizatoru informācija.

Gandrīz visu spēles laiku vadībā bija valmierieši, bet mājiniekiem trīs minūtes pirms spēles beigām izdevās panākt neizšķirtu 72:72, taču pēc tam visus pārējos punktu guva ''Valmiera''.

Uzvarētāju komandā rezultatīvākais ar 15 punktiem bija Kaspars Cipruss, savukārt zaudētāju rindās ar 18 punktiem izcēlās Uģis Viļums.

Otrā spēle sērijā līdz divām uzvarām piektdien notiks Valmierā. Pusfinālā šīs sērijas uzvarētāju gida ''Barons''.

Otrā ceturtdaļfinālā BK ''Ventspils'' un ''Zemgale'' pirmo spēli aizvadīs trešdien un pusfinālā uzvarētājs tiksies ar ''VEF Rīga''.

''Liepājas Lauvas'' - ''Valmiera'' 72:78 (15:21, 17:21, 20:14, 20:22)

''Liepājas Lauvas'': Viļums 18, Jeromanovs 17, Kojenets 17, Ansons 7, Kravčenko 6, Kiseļus 4, Kosuskins 3.

''Valmiera'': Cipruss 15, Kresnars 14, Amoliņš 11, Andžejevskis 11, Deiviss 10, Kaufmanis 10, Virsis 4, Graudiņš 3.