Bārtulis un „Flyers” zaudē izslēgšanas spēļu otrajā mačā
Oskars Bārtulis turpina demonstrēt pārliecinošu sniegumu aizsardzībā arī NHL izslēgšanas spēlēs.
2010. gada 17. aprīlis, 10:42

Latvijas hokejista Oskara Bārtuļa Filadelfijas "Flyers" viesos NHL Stenlija kausa izcīņas spēlē ar 3:5 zaudēja Ņūdžersijas "Devils" hokejistiem, informē sacensību rīkotāji.

Austrumu konferences ceturtdaļfināla sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts ir kļuvis neizšķirts 1:1. Sērijas trešā spēle svētdien notiks Filadelfijā. Piektdienas mačā Bārtulis spēlēja 12 minūtes un 53 sekundes (otrs mazākais spēles laiks no aizsargiem), kuru laikā bloķēja vienu metienu, izdarīja divus spēka paņēmienus, atņēma vienu ripu, spēli beidzot ar negatīvu lietderības rādītāju -1. Uzvarētājiem vārtus guva Zaks Parizē, Kolins Vaits, Endijs Grīns, lietuvietis Daiņus Zubrus, bet tukšos vārtos ripu ieraidīja Krievijas olimpiskās izlases viens no līderiem Iļja Kovaļčuks. Ar trīs rezultatīvām piespēlēm mājinieku rindās izcēlās čehu hokejists Patriks Eliašs, savukārt viesiem precīzi raidījumi padevās Āronam Ašamam, Klodam Žiro un Krisam Pronžeram.

Spēles interesantākie momenti – video:

Arī trīs citās Stenlija kausa izcīņas sērijās pēc piektdienas cīņām rezultāts kļuvis neizšķirts 1:1. Rezultatīvā spēlē Detroitas "Red Wings" viesos ar 7:4 uzvarēja Fīniksas "Coyotes", trīs vārtus gūstot Henrikam Zeterbergam. Sanhosē "Sharks" savā laukumā pagarinājumā ar 6:5 pārspēja Kolorādo "Avalanche", bet pagājušā gada Stenlija kausa ieguvēji Pitsburgas "Penguins" ar 2:1 pārspēja Otavas "Senators", arī panākot neizšķirtu sērijā 1:1. Vēl vienā pārī tika aizvadīta pirmā spēle, kurā Rietumu konferences otra labākā komanda regulārajā čempionātā Čikāgas "Blackhawks" ar 1:4 zaudēja Našvilas "Predators", ziņo BNS.