Znaroka un Vītoliņa MVD panāk izlīdzinājumu Gagarina kausa finālā
Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš pie Latvijas valstvienības uz pārbaudes spēli pret Franciju var doties pacilātā noskaņojumā, jo ir izdevies atgūt sava laukuma priekšrocības Gagarina kausa finālā.
2010. gada 20. aprīlis, 21:05

Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītā Balašihas HK MVD izbraukumā Kazaņā otro dienu pēc kārtas uzvarēja vietējo "Ak Bars", panākot izlīdzinājumu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa finālsērijā.

HK MVD sērijas ceturtajā spēlē guva uzvaru ar 2:1, bet sērijā līdz četrām vienas komandas uzvarām rezultāts kļuva neizšķirts 2:2, liecina rīkotāju informācija. Sērijas piektā spēle notiks piektdien, kad laukuma saimnieku lomā jau būs Balašihas klubs.

Jau ziņots, ka pirmdien HK MVD uzvarēja ar 3:2, bet pirms tam savā laukumā zaudēja 2:3 un 1:4.

Otrdienas spēlē otrās trešdaļas sākumā Jevgēņijs Fjodorovs pēc veiksmīgas pieslēgšanās uzbrukumam vadībā izvirzīja viesus, taču desmit minūtes vēlāks slovāks Romāns Kukumbergs ar atkārtotu metienu lika uzgavilēt arī Kazaņas "Ak Bars" līdzjutējiem. Otro reizi vadībā HK MVD izvirzījās trešajā periodā 46. minūtē, kad pēc lieliskas bijušā "Dinamo" aizsarga Filipa Novāka piespēles tukšā vārtu stūrī vajadzēja trāpīt Jurijam Dobriškinam. Atlikušajā laikā mājinieku centieni glābt spēli, arī nomainot vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, bija neveiksmīgi.