Japānas izlase neizteiksmīgā spēlē pieveic Kamerūnu

Pasaules kausa izcīņas futbolā E apakšgrupas pirmās kārtas otrajā spēlē pirmdien Japānas izlase ar rezultātu 1:0 (1:0) pieveica Kamerūnas valstsvienību.

Japānas izlase neizteiksmīgā spēlē pieveic Kamerūn...

Maskavas CSKA pussargs Keisuke Honda kļuva šīs spēles vienīgo vārtu autoru.

Spēles pirmā pusstunda pagāja visai neizteiksmīgā cīņā, kad abas komandas galvenokārt rūpējās par savu vārtu drošību un gaidīja uz acīmredzamām pretinieku spēlētāju kļūdām. Arī pirmo bīstamo sitienu pa Japānas izlases vārtiem Kamerūnas valstsvienība izdarīja jau pēc nospēlētām 30 minūtēm. Šķita, ka pirmais puslaiks noslēgsies bez gūtiem vārtiem, tomēr spēles 39.minūtē Japānas izlases un Maskavas CSKA komandas uzbrucējs Keisuke Honda atklāja mača rezultātu no tuvas distances, kad bumba līdz viņam nonāca pēc komandas biedra precīza centrējuma Kamerūnas izlases soda laukumā.

Otrā puslaika sākumā Kamerūnas izlasei bija laba izdevība panākt izlīdzinājumu, kad tās uzbrukuma līderis Samuels Eto apspēlēja vairākus Japānas izlases aizsargus, un izdarīja lielisku piespēli komandas biedram Ērikam Motingam, kura sitiens no soda laukuma vidus lidoja tikai nedaudz pāri Japānas izlases vārtiem. Turpinājumā abas izlases darbojās ātrāk nekā spēles pirmajā puslaikā un meklēja izdevības pie pretinieku vārtiem, bet daudzbrīd traucēja visai neprecīzās piespēles abu izlašu izpildījumā. Vēl viena lieliska izdevība izlīdzināt rezultātu Kamerūnai radās piecas minūtes pirms mača beigām, kad Stefans Mbija izdarīja spēcīgu sitienu pa pretinieku vārtiem, atrazdamies aiz soda laukuma robežas, bet bumba trāpīja pa vārtu pārliktni. Līdz spēles beigām rezultāts vairs nemainījās.

Kā ziņots, pirmajā E apakšgrupas pirmās kārtas spēlē pirmdien Nīderlandes izlase ar rezultātu 2:0 (0:0) pieveica Dānijas valstsvienību.

Līdz ar to E apakšgrupas kopvērtējumā Nīderlandei un Japānai ir pa trim punktiem, bet Dānija un Kamerūna pie punktiem pagaidām nav tikušas.