2010. gada 23. augusts, 12:49

Motokrosistam Jonasam ceturtā vieta pasaules junioru čempionātā

Pasaules junioru čempionātā motokrosā svētdien ceturto vietu 85 kubikcentimetru klasē izcīnīja Latvijas sportists Pauls Jonass, vēsta sacensību oficiālā mājaslapa internetā.

Jonass pirmajā braucienā ieņēma 14.vietu, bet otrajā izcīnīja otro vietu, kas divu braucienu summā Latvijas sportistam garantēja ceturto vietu ar 29 punktiem.

Līdz goda pjedestālam Jonasam pietrūka tikai divi punkti.

Par pasaules čempionu 85 kubikcentimetru klasē kļuva vācietis Henrijs Jakobi, kurš divu braucienu summā par diviem punktiem apsteidza Slovēnijas sportistu Timu Gajseru.

Tikmēr otrs Latvijas pārstāvis 85 kubikcentimetru klasē Kārlis Sabulis pirmajā braucienā ieņēma 23.vietu, bet otrajā finišēja 28.vietā, kas divu braucienu summā viņam deva 35.pozīciju.

Savukārt 125 kubikcentimetru klasē vienīgais Latvijas pārstāvis Roberts Justs pirmajā braucienā izcīnīja 12.vietu, bet otrajā veica septiņus apļus un izstājās. Divu braucienu summā Justs ierindojās 18.pozīcijā.

Par pasaules junioru čempionu šajā klasē kļuva francūzis Žordi Tiksjērs.