2010. gada 5. oktobris, 22:41

"Valmiera" BBL spēlē piekāpjas Tartu "Rock"

Basketbola klubs "Valmiera" otrdien viesos Tartu ar 66:86 zaudēja "Rock" vienībai, ciešot otro zaudējumu Baltijas Basketbola līgas (BBL) Elites divīzijā, informē rīkotāji.

Valmieras basketbola komandā rezultatīvākais ar xx gūtiem punktiem bija Klāvs Bedrītis, bet Kaspars Cipruss, Jānis Kaufmanis un Oskars Virsis katrs sameta pa 12 punktiem. Uzvarētājiem 19 punktus guva Janars Talts.

"Rock" jau pirmajā ceturtdaļā ieguva sešu punktu pārsvaru 19:13, ko līdz puslaikam palielināja līdz 42:32. Vēl lielāku pārsvaru mājinieki ieguva pēdējā ceturtdaļā, gūstot pārliecinošu uzvaru.

"Valmierai" ir divi zaudējumi divās spēlēs, bet "Rock" šī bija pirmā uzvara divos aizvadītos mačos.

Nākošā spēle BBL čempionātā notiks piektdien, kad Igaunijā pie "TTU/Kalav" viesosies "VEF Rīga".