2010. gada 30. oktobris, 18:48

"Liepājas metalurgs" vēlreiz piekāpjas BAČ līdervienībai Minskas "Junostj"

"Liepājas metalurga" hokejisti sestdien savās mājās arī otrajā spēlē zaudēja Baltkrievijas čempionāta līdervienībai Minskas "Junostj", informē rīkotāji.

Liepājnieki sestdien pretinieku pārākumu atzina ar 3:4, bet pirmajā spēlē piektdien viņi zaudēja ar 2:4.

Mājinieku labā vārtus guva Vents Feldmanis, Vitālijs Pavlovs un Koba Jass.

Feldmanis otrajā periodā rezultātu samazināja līdz 1:2, spēles 56. minūtē Pavlovs panāca 2:3, bet 21 sekundi pirms pamatlaika beigām Jass guva trešos vārtus, kas gan neļāva liepājniekiem izcīnīt kaut vai punktu,

Turnīra tabulā "Liepājas metalurgs" ar 21 spēlē izcīnītām astoņām uzvarām un 26 punktiem saglabāja septīto vietu. Minskas "Junostj" rēķinā ir 59 punkti un pārliecinoši pirmā vieta čempionātā.

Baltkrievijas čempionāts hokejā:

"Liepājas metalurgs" - Minskas "Junostj" 3:4 (0:2, 1:0, 2:2)

Vārtus guva: Vents Feldmanis, Vitālijs Pavlovs, Koba Jass - Aleksandrs Borovkovs 2, Konstantīns Zaharovs, Vladislavs Kločkovs