2010. gada 8. novembris, 22:58

BK "Valmierai" septītais zaudējums pēc kārtas BBL čempionātā

"Kalev/Cramo" pirmdien Tallinā ar 63:52 uzveica BK "Valmiera", sagādājot viesiem septīto zaudējumu pēc kārtas Baltijas basketbola līgas (BBL) čempionātā.

Valmieras komandā pa 12 punktiem guva Kaspars Cipruss un Klāvs Bedrītis, liecina rīkotāju informācija. "Kalev/Cramo" Raita Kērlesa gūtie 14 punkti palīdzēja laukuma saimniekiem tikt pie trešās uzvaras piecās spēlēs.

"Kalev/Cramo" pirmajā puslaikā iekrāja 14 punktu pārsvaru (35:21), taču trešajā ceturtdaļā tas pamazām saruka, bet nepilnas septiņas minūtes pirms spēles beigām Cipruss panāca viesiem neizšķirtu (45:45). Vēl četras minūtes pirms beigu svilpes rezultāts bija neizšķirts (50:50), tomēr atlikušajā laikā mājinieki bija pārāki, ļaujot pretiniekiem gūt tikai divus punktus.

Trešdien "VEF Rīga" BBL spēlē Saldū uzņems Zviedrijas klubu Norčēpingas "Dophins".