"Dinamo" pēcspēles metienos zaudē Ņižņekamskas "Ņeftehimik"

Rīgas ''Dinamo'' piektdien KHL spēlē Ņižņekamskā divreiz bija vadībā, taču ar 2:3 pēcspēles metienos zaudēja vietējam ''Ņeftehimik''.

"Dinamo" pēcspēles metienos zaudē Ņižņekamskas "Ņe...
Raimonds Vilkoits atzīmējās ar pirmajiem gūtajiem vārtiem Rīgas "Dinamo" sastāvā.

Pēcspēles metienus nespēja realizēt Aleksandrs Ņiživijs un Roberts Bukarts, turpretī mājinieki abas reizes pārspēja ''Dinamo'' vārtsargu Krisu Holtu.

Savus pirmos vārtus līgā, savā otrajā spēlē guva Raimonds Vilkoits, kurš otrajā periodā pirmo reizi vadībā izvirzīja rīdziniekus. Trešā perioda sākumā divu laukuma spēlētāju skaitlisko pārsvaru realizēja mājinieki, taču drīz pēc tam precīzi meta Rodrigo Laviņš. ''Ņeftehimik'' drīz vien atkal panāca izlīdzinājumnu 2:2, kā arī noslēdzās pamatlaiks.

Pagarinājumā vārti gūti netika.

''Ņeftehimik'' rindās laukumā devās arī Latvijas izlases aizsargs Māris Jass.

Nākamo spēli ''Dinamo'' aizvadīs svētdien Kazaņā pret Gagarina kausa īpašniekiem ''Ak Bars''.