HK "Rīga" pirmajā spēlē zaudē pēcspēles metienos

HK ''Rīga'' piektdien ar 4:5 pēcspēles metienos zaudēja Mitišču ''Atlanti'' Krievijas jaunatnes hokeja līgas izslēgšanas turnīra astotdaļfināla pirmajā spēlē, pirms tam divreiz izsējot divu vārtu pārsvaru.

HK "Rīga" pirmajā spēlē zaudē pēcspēles metienos...
Kristers Gudļevskis.

Pirmajā trešdaļā Edgars Lipsbergs un Roberts Bukarts izvirzīja Rīgas ''Dinamo'' jauniešu komandu vadībā, taču drīz pēc tam Maskavas apgabala ''Atlant'' komandas jaunieši panāca līdzsvaru. Otrajā periodā Vitālijs Karamnovs guva trešos vārtus, trešajā periodā vēlreiz izcēlās Bukarts, taču otro reizi spēlē tika izšķērdēts divu vārtu pārsvars, jo viesi atkal guva divus vārtus.

Pagarinājumā, kad komandas spēlēja 10 minūtes ar četriem laukuma spēlētājiem, vārti gūti netika. Visu izšķīra pēcspēles metieni. Ceturtajā sērijā izšķirošos vārtus guva Antons Lazarevs no Mitišču komandas.

MHL regulāro čempionātu Leonīda Tambijeva trenētie rīdzinieki noslēdza Ziemeļrietumu konferences otrajā vietā ar 56 spēlēs izcīnītiem 99 punktiem, kas visā līgā bija sestais labākais rezultāts. "Atlanti" regulāro sezonu noslēdza Centra divīzijas trešajā vietā ar 95 punktiem.

Harlamova kausa izcīņas astotdaļfinālā sērijā līdz trīs uzvarām otrā spēle sestdien Piņķos sāksies plkst. 17, un to tiešraidē translēs Latvijas Televīzijas 7. kanāls.

Trešā un, ja nepieciešams ceturtā spēle, 15. un 16. martā tiks aizvadīta Mitiščos. Ja būs nepieciešama arī piektā spēle, tā 19. martā notiks Rīgā.

MHL izslēgšanas turnīra astotdaļfināla pirmā spēle:

* HK ''Rīga'' - Mitišču ''Atlanti'' 4:5 (2:2, 1:0, 1:2, 0:0, 0:1)

Vārtus guva: Edgars Lipsbergs, Roberts Bukarts 2, Vitālijs Karamnovs - Oļegs Jašins, Aleksandrs Ševčenko 2, Sergejs Smirnovs, Antons Lazarevs (izšķirošais pēcspēles metiens).

Vārtsargi: Kristers Gudļevskis - Pjotrs Jerjomins