Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Ikauniece-Admidiņa: "Trenerim ir ļoti grūti pieņemt, ka arī kāds cits var palīdzēt, nevis viņš vienīgais."

Ikauniece-Admidiņa saplūcas ar treneri Austrupu un pārtrauc sadarbību 44

Citi sporta veidi
2016. gada 15. augustā 20:34 2016. gada 15. augustā 20:34
Nupat Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs ceturto vietu ieguvusī Latvijas septiņcīņas sportiste Laura Ikauniece-Admidiņa, visticamākais, pārtraukusi sadarbību ar savu treneri Andi Austrupu.

Neskatoties uz daudzām veselības problēmām, Ikauniece-Admidiņa olimpiskajās spēlēs vien par pieciem punktiem atpalika no Latvijas rekorda un līdz pat sacensību izskaņai pretendēja uz godalgotām vietām.

Tikmēr jau iepriekš bija neoficiāla informācija par iespējamām nesaskaņām Ikaunieces-Admidiņas un viņas trenera Austrupa savstarpējās attiecībās, bet pirmdien speciālists savā sociālā tīkla "Facebook" profilā ierakstījis, ka ir pienācis laiks iet savu ceļu.

"Sports ir nežēlīgs, visu labu! Beidzu tēlot treneri, man ir svarīgākas lietas, ko dzīvē darīt! Ir ļoti sāpīgi, bet jāiet savs ceļš!" raksta Austrups.

Savukārt pati Ikauniece-Admidiņa vēl nebija tik tieša un sacīja, ka ar treneri būs pārrunas un viņi kopā izlemšot, ko darīt un kas jāuzlabo.

"Jāņem palīgā vēl vairāki speciālisti atsevišķās disciplīnās. Ļoti ceru, ka izdosies pakonsultēties tāllēkšanā ar Inetu Radeviču, augstlēkšanā mums palīdz lietuviete Airine Palšīte, lodē ir Guntars Gailītis un Māris Urtāns, šķēpā Gints Palameiks un Jānis Lūsis, bet mans treneris ļoti labi man iemāca barjeras, 200 metrus, 800 metrus. Jāuzklausa palīdzība arī no citiem cilvēkiem, bet trenerim ir ļoti grūti pieņemt, ka arī kāds cits var palīdzēt, nevis viņš vienīgais," izteicās Ikauniece-Admidiņa.

Ikauniece-Admidiņa piedalījās arī 2012.gada Londonas olimpiskajās spēlēs, kad ar atkārtotu Latvijas rekordu viņa izcīnīja devīto vietu. Pēdējā pusotra gada laikā sportiste valsts rekordu labojusi četras reizes.


LETA/Foto: Ieva Lūka/LETA, AFP/Scanpix/LETA

Citi šobrīd lasa

Tā izskatās dārgākās kurpes pasaulē
Karaliskais protokols attiecībā uz tetovējumiem ir visnotaļ pārsteidzošs
Trīs māsas no Krievijas, kuras brutāli nogalināja savu tēvu, aizkustinājušas iedzīvotāju sirdis
Skatīt visus komentārus

Поклонников шокировали новые фотографии курящей Аллы Пугачевой

Депутат застрелил мать своих троих детей, застав ее с любовником