Latvijas izlases aizsargs Pujacs ievēlēts par Novosibirskas „Sibirj” kapteini

Par Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Novosibirskas "Sibirj" kapteini gaidāmajā sezonā ievēlēts Latvijas izlases aizsargs Georgijs Pujacs, vēsta vienības oficiālā mājaslapa internetā.

Latvijas izlases aizsargs Pujacs ievēlēts par Novo...
Georgijs Pujacs ir kļuvis par pirmo Latvijas hokejistu, kurš ievēlēts par kādas citas KHL komandas kapteini.

Pujacu par "Sibirj" kapteini ievēlēja pārējie komandas spēlētāji. Savukārt Pujaca asistenti gaidāmajā sezonā būs uzbrucējs Vladimirs Tarasenko un zviedru aizsargs Dāvids Petrašeks.

Jaunās KHL sezonas pirmo maču "Sibirj" aizvadīs šo ceturtdien, kad savā laukumā spēkosies ar Omskas "Avangard", kas aizvadītajā sezonā uzvarēja regulārajā čempionātā.

"Sibirj" komandā Pujacs spēlē kopš 2009./2010.gada sezonas, bet sezonu iepriekš aizsargs pārstāvēja Toljati "Lada" un Rīgas "Dinamo".

Aizvadītajā sezonā Pujacs 49 KHL regulārā čempionāta spēlēs guva astoņus vārtus, izdarīja 14 rezultatīvas piespēles un nopelnīja 52 soda minūtes, kā arī tika pie negatīva lietderības koeficienta -2.

Pagājušajā sezonā "Sibirj" komanda ar 83 punktiem 54 spēlēs ieņēma sesto vietu Austrumu konferencē, iekļūstot Gagarina kausa izcīņā, kur konferences ceturtdaļfināla sērijā līdz četrām uzvarām ar 0-4 piekāpās vēlākajai čempionei Ufas "Salavat Julajev".

LETA/Foto: Ieva Čīka/LETA