2011. gada 3. decembris, 21:58

Latvijas futbola vārtsargu Putniņu vēlreiz piesaka Anglijas premjerlīgai

Jaunais Latvijas vārtsargs Elvijs Putniņš sestdien otro reizi tika pieteikts Anglijas premjerlīgas čempionāta spēlei Londonas "Queens Park Rangers" (QPR) komandas sastāvā, kad viņa pārstāvētā vienība savā laukumā cīnījās neizšķirti 1:1 (1:0) ar Vestbromvičas "Albion" futbolistiem.

Aizvadītajā mačā Putniņš palika rezervē, bet QPR komandas vārtus sargāja pieredzējušais čehs Radeks Černijs.

Mača 20.minūtē QPR vadībā izvirzīja Heidars Helgusons, bet deviņas minūtes pirms mača beigām 1:1 panāca Šeins Longs.

Jau vēstīts, ka Putniņu QPR komanda šosezon bija izīrējusi Anglijas sestā līmeņa komandai "Borehamwood", tomēr divu pamatsastāva vārtsargu savainojumu dēļ tai steidzami nācās atsaukt latvieti.

Sezonas sākumā vienā spēlē QPR pieteikumā bija arī Latvijas izlases kapteinis Kaspars Gorkšs, bet pēc tam viņš tika aizmainīts un Anglijas otrās spēcīgākās līgas - "Championship" - komandu "Reading". Pirms tam neviens Latvijas futbolists vairākus gadus nebija ticis pat pieteikumā premjerlīgas mačam.

Citās sestdienas spēlēs čempionāta līderi Mančestras "City" ar 5:1 (1:0) savā laukumā sagrāva Norvičas "City" futbolistus, bet Londonas "Chelsea" izbraukumā negaidīti pārliecinoši ar 3:0 (1:0) pārspēja šosezon lielisku sniegumu demonstrējošo Ņūkāslas "United" komandu.

Pie svarīgas uzvaras tika arī Totenhemas "Hotspur", kas ar 3:0 (1:0) savā laukumā apspēlēja Boltonas "Wanderers".

Savukārt sestdienas vēlajā spēlē valsts čempioni Mančestras "United", pateicoties aizsarga Fila Džounsa vārtu guvumam pirmajā puslaikā, viesos ar 1:0 (1:0) uzvarēja Birmingemas "Aston Villa" futbolistus.

Pašlaik kopvērtējuma tabulā pirmo vietu ar 38 punktiem 14 spēlēs ieņem Mančestras "City" komanda, "United" ar 33 punktiem ieņem otro vietu, bet "Hotspur" ar 31 punktu 13 mačos atrodas trešajā pozīcijā.

QPR pašlaik ar 16 punktiem 14 spēlēs ieņem 11.pozīciju.