2012. gada 27. marts, 22:32

"Ozolnieki-Monarch" iekļūst Latvijas hokeja čempionāta finālā

Latvijas hokeja čempionāta regulārās sezonas uzvarētāji ''Ozolnieki-Monarch'' otrdien kvalificējās fināliem, jo arī ceturtajā pusfinālsērijas spēlē uzvarēja HK ''Juniors''.

''Ozolnieki-Monarch'' guva uzvaru ar 5:3. Sākot trešo periodu vadībā ar 3:1 vēl bija HK ''Juniors'', taču viņu pretinieki pēdējās 20 minūtēs guva četrus vārtus. Pa diviem precīziem metieniem šajā spēlē Andrejam Ignatovičam un Sergejam Durdinam, liecina organizatoru informācija. Finālsērija sāksies tikai nākamotrdien.

Otrā pusfinālā ''Liepājas metalurgs 2'' ar 4:2 izcīnīja uzvaru pār ''SMScredit.lv'' un izlīdzināja rezultātu sērijā līdz četrām uzvarām 2:2 Piektā spēle notiks ceturtdien, bet sestā - sestdien.

Latvijas hokeja čempionāta pusfināla spēles:

* HK ''Juniors'' - ''Ozolnieki-Monarch'' 3:5 (0:0, 3:1, 0:4)

Vārtus guva: Mārtiņš Jakovļevs, Kirils Tambijevs, Rūdolfs Prūsis - Andrejs Ignatovičs 2, Sergejs Durdins 2, Ēriks Bisenieks

Sērijā 0:4

* "Liepājas metalurgs 2" - "SMScredit.lv" 4:2 (1:1, 3:0, 0:1)

Vārtus guva: Regnars Alksnis, Kārlis Ozoliņš, Artūrs Kuzmenkovs, Jānis Straupe - Mihails Kokļins, Agris Ozoliņš