Latvijas jaunais motobraucējs Pauls Jonass izcīna 3. vietu pasaules junioru čempionātā
Pauls Jonass pagājušajā gadā uzvarēja pasaules junioru čempionātā 85 kubikcentimetru klasē, bet šogad ikdienā viņš startē Eiropas čempionātā 125 kubikcentimetru klasē.
2012. gada 26. augusts, 17:35

Latvijas jaunais motobraucējs Pauls Jonass svētdien izcīnīja trešo vietu Bulgārijā pasaules junioru čempionātā 125 kubikcentimetru klasē.

Latvijas sportists kvalifikācijā izcīnīja piekto vietu, pirmajā sacensību braucienā finišēja trešais, bet otrajā nosargāja šo vietu summā.

Jonass pagājušajā gadā uzvarēja pasaules junioru čempionātā 85 kubikcentimetru klasē, bet šogad ikdienā viņš startē Eiropas čempionātā (EMX) 125 kubikcentimetru klasē, kurā pēc sešiem posmiem kopvērtējumā atrodas sestajā pozīcijā.

Starpsezonā Jonass noslēdza ilgtermiņa līgumu ar KTM rūpnīcas komandu, kā arī "Red Bull".

Vēl pasaules junioru čempionātā 85 kubikcentimetru klasē 24.vietā svētdien ierindojās Kristers Drevinskis, kurš braucienos ieņēma attiecīgi 26. un 19.vietu. Šajā klasē pamatsacensībām nespēja kvalificēties Arnolds Sniķeris, Rihards Bārenis, Ingars Asma un Dmitrijs Garsanovs.

Savukārt 65 kubikcentimetru klasē Rainers Žuks braucienos ieņēma 18. un 23.vietu, kas summā deva 22.pozīciju, bet Valters Logins tika klasificēts pēdējā, 40.vietā - pirmajā braucienā viņam 22.vieta, bet otrajā braucienā latvietis nestartēja.

LETA/ Foto: Ieva Čīka/ LETA