Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

FOTO: tik spoži šogad Ziemassvētku gaidās izrotāts Baltais nams 3

Skaistums
2019. gada 2. decembrī 19:34 2019. gada 2. decembrī 19:34
  Jauns.lv
ASV prezidenta Donalda Trampa sieva Melānija savā "Twitter" kontā padalījusies ar krāšņu video - šī gada Baltā nama Ziemassvētku dekorācijām. Pirmā lēdija redzama, slaidi defilējot cauri egļu un ziedu alejai nama gaitenī, atverot pirmo lodziņu iespaidīgā Adventes kalendārā, kā arī, piekārtojot krāšņās dekorācijas.

Šogad Baltais nams izdaiļots patriotiskās noskaņās.

"Baltajā namā spīd patriotisma gars," lasāms Trampas ziņojumā. "Es priecājos dalīties ar jums šajā patriotisma izstādē, un esmu sajūsmā kopā ar jums pieredzēt šīs Ziemassvētku sezonas burvību!"

Baltā nama austrumu pusi izdaiļo Zelta zvaigznes ģimenes egle, kas rotātas ar zelta zvaigznēm un patriotiskām lentītēm pagodinot tos, kuri ASV bruņotajos spēkos zaudējuši kādu sev tuvo.

Galvenā egle, kas slejas virs 5 metru augstuma, savukārt apkārta ar pašdarinātiem papīra ziediem, kas simbolizē katru Amerikas štatu.

Video redzama vēl kāda īpaša eglīšu mantiņa - no galda spēles "Scrabble" burtiem darināti vārdi "Be Best" ("Esi labākais"). Tā atsaucas uz Melānijas Trampas iniciatīvu cīņā pret mobingu. Sarkanā zāle izdekorēta spēļu noskaņās.

"Ceļojot pa valsti, mani iedvesmo čaklie cilvēki un ģimenes, kuras es satieku," lasāms ASV pirmās lēdijas paziņojumā. "Neatkarīgi no tā, kuru štatu viņi pārstāv, amerikāņiem ir kopīgas dzīves vērtības, tradīcijas un mūsu lieliskās nācijas vēsture. Paldies visiem darbiniekiem un brīvprātīgajiem, kuri sagatavoja Balto namu svētkiem. Novēlu visiem priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu!"

Citi šobrīd lasa

Kuplmodele Ešlija Grehema drosmīgi parāda, kā izskatās viņas vēders pēc grūtniecības 1
Kur vēl lieti noder lūpu balzams?
"Cik reizes var atkārtot!?" Montesori metode, kas iemācīs bērnu visu izdarīt pēc pirmā lūguma 1
Skatīt visus komentārus

Пластический хирург прокомментировал визит к нему Ксении Собчак

61-летняя Мадонна и ее 25-летний бойфренд не скрывали чувств на публике