Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Iveta uzsver, ka viņas tēlu raksturo „ārējā savāktība”. „Neesmu no ekstravertajiem cilvēkiem. Neviens neatklās, kad man kas emocijās iekšēji bango un mutuļo. To es atstāšu mājās, pie sevis...” (Foto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva)

Modes dizainere Iveta Vecmane iesaka, kā "iznest aukstumu"

Skaistums
2019. gada 23. novembrī 07:27 2019. gada 23. novembrī 07:27
  Marta Martinsone | Žurnāls "Kas Jauns"
Viena no pašmāju atzītākajām modes dizainerēm un stilistēm Iveta Vecmane šoruden tērpjas kā allaž eleganti un ar manāmu akcentu – zābaciņi caurspīdīgi, zem mēteļa „nekā nav”!

Iveta ir ne tikai modes dizainere ar daudzu gadu pieredzi, bet arī radoša personība, kura saviesīgos burziņos manāma visai bieži. Gan mākslas izstāžu atklāšanās, gan ar modi saistītos pasākumos. Ierasti viņa tērpjas melnā, bet šoreiz uzmanību piesaistīja Ivetas caurspīdīgie zābaciņi un mētelis ar „atirušu” apakšmalu.

„Zināms, ka, tuvojoties ziemai, gribas baigi ietuntulēties, sajusties silti un mājīgi,” saka Vecmane. „Galvenais – saprast, ka arī ziemā var forši, stilīgi, eleganti saģērbties, to attiecīgi iznest un tā aukstumu pārvarēt.” Pati viņa „aukstumu iznes”, tērpusies savas trešās kolekcijas Melancholia III mētelī. „To var traktēt kā mēteļkleitu, jo var valkāt divos veidos. Gan kā mēteli, kad apakšā pavelku bikses un kādu bītleni, un tad var valkāt atvērtā veidā, gan kā kleitu, kad apakšā nekā nav. Šoreiz tā ir kleita,” saka modes dizainere.

Varētu šķist, ka Vecmane nav paguvusi apstrādāt sava darinājuma malas, jo mētelim manāma izirusi apakšmala. Viņa skaidro savu veikumu: „Nepabeigtajās lietās ir kaut kas skaists. Ne vienmēr visu vajag noslīpēt un pieslīpēt.” (Foto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva)

Saistītās ziņas

Modes dizainere Iveta Vecmane: "Nedod Dievs, nodzīvot garlaicīgu dzīvi!" 1
Zīmols Iveta Vecmane iziet starptautiskajā modes arēnā
Ivetas Vecmanes iedvesmojošākā stila ikona ir kundzītes gados Rīgas ielās

Citi šobrīd lasa

Nelaime pirms 20 gadiem, kas satricināja visu Krieviju: atskats uz zemūdenes “Kursk” traģēdiju 6
"Es nevaru būt balts, un tas nav iespējams," - grupas "Tranzīts" līderim Ralfam Rubenim - 50!
Palīdzēsim Madarai Repšei dzīvot - šeit var uzzināt, kā

Хакера из России обвинили в краже «постыдных» фото Меган и Гарри

8-летняя внучка Пугачевой дебютировала в качестве певицы