Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Deviņus gadus vecais Entonijs, kurš šobrīd sevi dēvē par meiteni vārdā Otoma. (Foto: Caters News Agency/Scanpix)

"Es piedzimu nepareizi" - septiņu gadu vecumā viņš vecākiem paziņoja, ka turpmāk būs meitene 6

Skaistums
7. martā 11:43 2019. gada 7. martā 11:43
Jauns.lv
Meiteņu drēbes, dažādas frizūras, pirmā kosmētika un nagu lakas - šīs visas ir lietas, ar ko pēdējo gadu laikā ikdienā saskaras kāds deviņus gads vecs zēns. Entonijs septiņu gadu vecumā vecākiem paziņoja, ka jūtas piedzimis nepareizi. Puisis vēlējās būt meitene, tāpēc kopš tā brīža sāka sevi dēvēt par Otomu Norisu, ziņo "Caters News Agency".

Otomas Norisas mamma Frena stāsta, ka viņas dēls vienmēr izpaudies sievišķīgi - jau bērnībā Entonijs mammai prasījis uzkrāsot nagu laku un lūpas. Tobrīd gan zēna mamma vēl neizprata šo lūgumu patieso iemeslu - viņai likās, ka tas viss bijis tikai aiz ziņkārības.

"Brīdī, kad Entonijs man beidzot pateica, ka vēlas būt meitene, man viss salikās pa plauktiņiem - viss beidzot bija saprotams. Tagad mēs visu darām tā, kā mātes un meitas to būtu darījušas," stāsta Frena, atklājot, ka pirmā lieta, ko viņas dēls, kas tagad sevi dēvē par Otomu, vēlējās darīt, ir doties ieprikties.

Otomas mamma ir trīs dēlu māte. Viņa stāsta, ka ir saviļņota ar vienu no dēliem darīt sievišķīgas lietas, kā arī redz, ka bērns šādi jūtas daudz labāk - apmierinātāks un laimīgāks. Savu dēlu viņa sākusi uzrunāt sieviešu dzimtē.

Deviņus gadus vecais Entonijs, kurš šobrīd sevi dēvē par meiteni vārdā Otoma. (Foto: Caters News Agency/Scanpix)

"Viņa teica, ka viņai nepatīk tas, ka viņai ir dzimuloceklis un priecātos, ja nebūtu ar tādu piedzimusi. Kad viņa pateica, ka nākotnē gribētu kļūt par mammu, teicu, ka tas diemžēl nebūs iespējams. Viņa ļoti saskuma. Tomēr pēc nelielas paraudāšanas, viņa sacīja, ka tādā gadījumā nākotnē adoptēs bērniņu," par sava bērna pieņemšanu stāsta Frena. "Gribu, lai arī citi vecāki zina - ja bērns iet šim visam cauri, tas var izvērsties pavisam brīnišķīgi."
 
Lai arī sākontēji Otomas klasesbiedri, kā arī skolas vadība bijusi ļoti pārsteigta par pēkšņo dzimuma tēla maiņu, tagad to ir pieņēmis ikviens.

Entonijs bērnībā. (Foto: Caters News Agency/Scanpix)

Citi šobrīd lasa

Bargā modes kritiķe Anna Vintūra uzslavē Vācijas kancleres Angelas Merkeles stilu
Atmaskota tik populārā Himalaju sāls - tās vērtīgums ir tīrās blēņas 7
Aušvicas nāves nometnes apmeklētājus lūdz "nemācīties staigāt" vietā, kur mokošā nāvē mira simtiem tūkstoši 4
Skatīt visus komentārus

Сердце бабушки не выдержало: пропавшего ребенка искали всю ночь, а он спокойно спал у друга

Тело женщины полгода пролежало на козырьке подъезда, пока ее искала семья