Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Shutterstock

Dabīgs mirdzums, 80. gadu atblāzma un panku stils - kādas ir šā gada aktuālās meikapa tendences

Skaistums
8. martā 05:02 2019. gada 8. martā 05:02
Una Ulme | Pastaiga
2019. gada skaistuma tendences mums sola pilnīgu brīvību! Krāsu daudzveidība, glamūrs, dabīgums un avangards. Visām gaumēm, iespējām, situācijām un noskaņojumam!

Dabīgs mirdzums un 80. gadu atblāzma

Grims: Jūlija Zolberga, Instagram/ julijazolberga)
Foto: Juris Zolbergs, zolbergs.lv

80. gadu stils pārliecinoši dominē modes skatēs un atspoguļojas arī grimā. Krāsainas ēnas un laineri turpina savu triumfa gājienu arī 2019. gadā. Kobalta zilā krāsa ir viena no iemīļotākajām – dinamiska, noslēpumaina, mistiska un vitāla. Ēnas var iezīmēt grafiskas līnijas veidā vai arī maigi iztušēt pa visu plakstiņu. Tik dramatisks efekts perfekti iederas vakara ballītes koptēlā.

Foto: Juris Zolbergs, zolbergs.lv

Lūpu grimā dominē vīna krāsas toņi, kurus izvēloties, var sevī nejauši pamodināt someljē – tik spilgtas un daudzveidīgas nianses sniedz šī sezona! Toņu variācijas: no tīriem purpursarkaniem līdz bezkompromisa bordo. Šādas lūpas intriģējoši izskatās pārī ar tumšām acīm vai ar eleganti tīru ādu un kosmētikas neskartiem plakstiņiem.

Foto: Juris Zolbergs, zolbergs.lv

Beidzot esam atvadījušies no stingrām konturēšanas prasībām, priekšroku dodot maigai izgaismošanai un mirdzumam it visur. Viena no spēcīgākajām bez-meikapa tendences izpausmēm ir ultra glancēta āda ar minimālu kosmētikas daudzumu dabīgajos toņos.

Āda vairs netiek slēpta zem tonālā krēma – to maigi izceļ ar puscaurspīdīgu bāzi, vieglu BB krēmu un mitrinošu fluīdu, veidojot starojošas ādas efektu, kuru lieliski papildina metāliskas ēnas un gliteru vizma. Atliek vienīgi pievienot acu ēnām vai caurspīdīgam lūpu spīdumam nedaudz sudraba pigmenta.

Foto: Juris Zolbergs, zolbergs.lv

Dabas iedvesma un panku stils

Grims: Katrīna Jauģiete, Instagram/ kinetrisks
Foto: Daria Von Tri, Instagram/ DariaVonTri

Daba un tās daudzveidība ir fantastisks iedvesmas avots! Tā kā zilās krāsas triumfē pār citām arī šogad, grims veidots kā veltījums jūrai un tās plūstošajām formām. Stils ir ļoti košs, to iegūst, viegli pludinot zilās ēnas ap acs formu, savukārt ar sudraba laineri iezīmē sīkas, delikātas līnijas.

Foto: Daria Von Tri

Dabā var atrast ļoti daudz objektu, ko atainot grimā. Ar šo tēmu varam ļoti interesanti izpausties, dzīvnieku vai augu toņos krāsojot acis un lūpas un eksperimentējot ar rakstiem, piemēram, ar laineri iezīmējot leoparda rakstus.

Foto: Daria Von Tri

Ja interesē aktuālās grima tendences, iesakām Instagram aplūkot grima mākslinieces Patas Makgrātas (Pat McGrath) darbus, jo viņa ir īsta virtuoze, un katrs viņas grims – svinīga spilgtuma pilns.

Foto: Daria Von Tri

Jau kādu laiku grima meistares Katrīnas iedvesmas avots ir 2000. gadu sākuma augstās modes periods, kas, pateicoties dizaineriem Džonam Galiano un Vivjenai Vestvudai, bija viens no iespaidīgākajiem avangardiskās modes laikmetiem. 

Tāpēc viņas mīļākais grima virziens ir panku stils, kurā tiek realizēti tumšu un vēsu toņu kontrasti, akcentam izmantojot košas un neparastas līnijas uz sejas.

Foto: Daria Von Tri

Minimums, ko iesakām atdarināt no šā ekspresīvā grima, ir lūpu krāsojums divos toņos ar tumšāko kā kontūru un gaišāko iekšpusē. Pārējais ir brīva interpretācija: var darīt jebko, veidojot  izteiksmīgas līnijas un laukumus, kuri saplūst neizprotamā, toties vienotā haosā. Šāds grims domāts trakām naktīm, ballītēm vai andergraunda pasākumiem.

Otrs grims veidots kā interpretācija par mūsdienu augstās modes stilu, kurā tumši laukumi mijas ar līnijām un košiem akcentiem. Šos toņu blokus var likt jebkurā sejas zonā, kuru vēlamies izcelt. Melnās līnijas ir izsmalcināti elementi, kas piešķir koptēlam individualitāti.

Saistītās ziņas

Alla Pugačova un Kristina Orbakaite pārsteidz fanus: bez meikapa viņas izskatās kā divas māsas 2
Lūpas debeszilā krāsā - kāpēc ne? Divi šosezon stilīgi meikapi 2
Perfekti nepilnīgas lūpas un dabiskas, taču koptas uzacis - grima māksliniece nosauc šobrīd aktuālākās meikapa tendences 3

 

Citi šobrīd lasa

7 lietas, kurām nav jāatrodas virtuvē uz darba virsmas 6
Uzdzīve, skandāli, sašutuši kaimiņi un izsaukta policija: ko Kivičs un Skulme patiesībā dara ārzemēs 249
Likumsargi Ņujorkā bija pārliecināti, ka parkā atraduši mirušu zīdaini; patiesība atklājās tikai pēc pāris stundām 38
Pievienot komentāru

"Спасибо, что сейчас вы здесь": умирающая от рака Александра Яковлева отыграла последний спектакль

Браку герцогини Меган и принца Гарри предрекли скорое крушение 1