Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
To, ka 13 gadu vecā meitene ir māmiņas cerībās, nav zinājusi ne viņa pati, ne viņas vecāki, ne arī nometnes rīkotāji. (Foto: Shutterstock)

Vasaras nometnē Lietuvas mazpilsētā 13 gadu vecai skolniecei sākušās dzemdības 12

Bērni
29. jūlijā 05:04 2021. gada 29. jūlijā 05:04
  Jauns.lv
Lietuvu satriecis notikums bērnu vasaras nometnē Dzūkijā valsts dienvidos. Kādai no skolniecēm naktī no 13. uz 14. jūliju sākušās dzemdības, un viņai piedzimis mazulis. To, ka 13 gadu vecā meitene ir māmiņas cerībās, nav zinājusi ne viņa pati, ne viņas vecāki, ne arī nometnes rīkotāji, vēstī Lietuvas mediji.

Alītas rajona slimnīcā jaunā māte nogādāta jau pēc dzemdībām, mazulis ir piedzimis iznēsāts, vien mazāks svara ziņā. Slimnīcas pārstāvis Dmitrijs Kačurins Lietuvas portālam Delfi.lt atklājis, ka dzemdības nav bijušas sarežģītas, mātes un bērna veselība pašlaik ir apmierinoša. Ar māti runājuši gan sociālo dienestu pārstāvji, gan psihologs, un pašlaik viņa ar jaundzimušo jau devusies mājās, pie saviem vecākiem.    

Vietējai bāriņtiesai šī ģimene esot zināma, viņiem iepriekš ir sniegta sociālā palīdzība, taču tagad grūtības esot pārvarētas un viņi varēšot palīdzēt nepilngadīgajai meitai rūpēties par mazuli.

Mazuļa tēvs, visticamāk, ir pilngadīgs, liecina Lietuvas portāla dzukijosveidas.lt rīcībā esošā informācija - tieši šī vietne pirmā ziņoja par šo gadījumu. Bērnu tiesību aizsardzības centra pārstāve šīs ziņas ne apstiprināja, ne noliedza. Ar šo jautājumu patlaban nodarbojas Lietuvas tiesībsargājošās iestādes.

Citi šobrīd lasa

Pa ceļam uz bāru Londonā nogalināta jauna skolotāja. Vai Lielbritāniju plosa femicīda epidēmija? 4
Covid-19, visticamāk, beigās kļūs par parastu saaukstēšanos, prognozē eksperti 8
Lācēnus, kuri Vijciemā mielojās ar plūmēm, var piemeklēt bēdīgs liktenis 20
Tēmas: Lietuva
Skatīt visus komentārus

Внебрачный сын Игоря Крутого зимой вновь сделает его дедушкой: у композитора уже есть три внучки

Жены-модели, четверо детей и уход из кино: как живет первый сын Никиты Михалкова Степан