Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Lai cik ļoti gribētos par šo tēmu patrīt mēli, atceries, ka tu staigā pa bīstamu taciņu. Mūsdienu pasaulē, kur sieviešu neauglība ir sasniegusi pat 20 procentus, ir ļoti svarīgi saprast, ka par māti nevar kļūt ikviena. (Foto: Shutterstock)

"Tev gan forši" - populāras frāzes, ko labāk neteikt cilvēkiem, kuriem nav bērnu 1

Attiecības
21. oktobrī 11:06 2020. gada 21. oktobrī 11:06
  Jauns.lv
Būt mātei – tas patiešām ir brīnišķīgi. Ja esi aizrautīga „mammu klubiņa” biedre, kam visas domas un sarunas ir tikai un vienīgi par bērniem, ir tikai dabiski, ka gribi savā pulciņā iesaistīt arī citas sievietes – savas draudzenes, māsas, kolēģes. Taču pārlieka cenšanās "iedrošināt" savas draudzenes palikt stāvoklī var sabojāt jūsu draudzīgās attiecības. Lūk, 10 frāzes, no kurām vajadzētu izvairīties, runājot ar pāriem, kuriem nav bērnu.

Iemesli, kāpēc cilvēkiem nav bērnu, var būt dažādi, un šī tēma bezbērnu pāriem var būt ļoti sāpīga. Iespējams, cilvēki vienkārši nevēlas ģimenes pieaugumu vai psiholoģiski nav tam gatavi. Kāpēc viņiem par to būtu jātaisnojas tev?

Varbūt ir medicīniski sarežģījumi, kuru dēļ nevar iestāties grūtniecība. Iespējams, pāris jau vairākas reizes ir centies tikt pie bērniņa un zaudējuši to. Ne visi ir gatavi apspriest tik intīmas tēmas. Nezinot kontekstu, vari nokļūt neērtā situācijā, sāpināt vai aizvainot. Katrā ziņā – vērts apdomāt, pirms sāc spriedelēt par šo tēmu.

Šīs 10 frāzes nevajadzētu teikt cilvēkiem, kuriem nav bērnu:

0 /10

Citi šobrīd lasa

Pēc statistikas sanāk, ka ar Covid-19 Latvijā inficējas daudzi, bet atlabst - retais. Kāpēc tā? 17
Pirmdien Latvijā 612 jauni Covid-19 gadījumi; četri miruši 10
Ģimenes locekle Zviedrijā nejauši atklāj, ka māte 28 gadus tur gūstā savu dēlu 4
Pievienot komentāru

Ефремов написал покаянное письмо жене погибшего по его вине водителя

Мадонна собрала вместе шестерых детей и молодого бойфренда