Reiki ārstē, plūstot cauri enerģijas lauka skartajām vietām un uzlādējot tās ar pozitīvu enerģiju.
Dzīvesstils
2020. gada 25. jūlijā, 16:05
Reiki. Kas tas ir?
Reiki ir japāņu dziedniecības māksla, kas dažādās formās pazīstama jau tūkstošiem gadu. Termins radies no vārda “rei”, ko varētu tulkot kā parādība vai augstākais intelekts, kas vada pasaules radīšanu un darbošanos, un no vārda “ki”, kas nozīmē tvaiki vai nemateriāla enerģija, kas atdzīvina visas dzīvās būtnes.
- Terapeiti nemācās reiki. Viņi tiek uzņemti šajā dziedniecības nodarbē un saņem enerģiju no reiki meistara uzskaņošanas procesā, kad tiek atvērtas vainaga, sirds un plaukstas čakras (galvenie ķermeņa enerģijas centri), radot īpašu saikni starp studentu un reiki avotu. Dzīves enerģija (ki) ieplūst fiziskajā ķermenī pa ceļiem, ko veido čakras, meridiāni un nādi jeb enerģijas ceļi, un tā atsaucas domām un jūtām.
- Kad mēs apzināti vai neapzināti par sevi domājam un jūtam negatīvas izjūtas, rodas dzīves enerģijas plūsmas pārrāvums, un tādējādi pavājinās fiziskā ķermeņa orgānu un šūnu vitālās funkcijas. Reiki ārstē, plūstot cauri enerģijas lauka skartajām vietām un uzlādējot tās ar pozitīvu enerģiju. Tas liek negatīvajai enerģijai sašķelties un nokrist. Šādi reiki attīra, stiprina un dziedē enerģijas ceļus, ļaujot dzīvības enerģijai plūst veselīgi un dabiski.
Kā tas notiek
Reiki seansu laikā cilvēks ir pilnībā apģērbts, parasti ieņem guļus stāvokli, bet reizēm var arī ērtā pozā sēdēt. Seanss visbiežāk ilgst stundu, bet var sasniegt arī 90 minūtes. Reiki terapeits var viegli pieskarties ķermenim, pēc standarta sākotnēji novietojot rokas uz galvas un pēdām, kā arī strādāt dažus centimetrus virs ķermeņa.