Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
no privātā arhīva

"Dzimtsarakstu nodaļā bija šokā," - jaunā sieva Kristiāna stāsta par kāzām aizsargtērpos

Attiecības
31. martā 06:22 2020. gada 31. martā 06:22
  Žurnāls "Kas Jauns"
Pašlaik baznīcas un dzimtsarakstu nodaļas ir tukšas un klusas. Kāzas tiek rīkotas tikai ārkārtējas nepieciešamības gadījumos un bez viesiem. Šāda situācija bija arī pārim, kurš 18. martā viens otram jāvārdu teica dzimtsarakstu nodaļā Rīgā.

Valstī noteiktā ārkārtas situācija, protams, ietekmē arī kāzu norisi. Taču rīdziniekiem Kristiānai un Kristoferam esošā situācija nebija šķērslis, lai aprecētos.

Kristiāna un Kristofers kopā ir apmēram sešus gadus. (Foto: no privātā arhīva)

Kristiāna ir socioloģe, viņas ikdiena rit, pasniedzot lekcijas socioloģijā. Viņa pati arī ir studente - doktorantūras otrajā mācību gadā. Savukārt viņas mīļotais vīrs Kristofers ir globālā projekta "Rail Baltica" inženieris Baltijas valstīs. Ekskluzīvā intervijā žurnālam "Kas Jauns" Kristiāna pastāstījusi par kāzu norisi un izjūtām, precoties šajā laikā. Un, protams, arī par to, kāpēc izvēlēti šādi tērpi.

„Iespaids, mūs ieraugot, dzimtsarakstu nodaļā bija šokējošs! Mums pretim panācās maza auguma sieviete, ļoti sapucējusies, rozā kostīmā. Bija redzams, ka viņa bija gaidījusi šīs kāzas citā noskaņā, bet mēs ieradāmies šajos tērpos….” atminas Kristiāna. “Viņa pajautāja, ko mēs šeit darām? Teicām, ka esam pāris, kurš ieradies precēties. "

Foto: no privātā arhīva

Vairāk par to, kas sagaidījis dzimtsarakstu nodaļā, un to, ka viss jau nemaz nav noritējis tik gludi, kā plānots, lasiet Kristiānas stāstā žurnāla "Kas Jauns" šīs nedēļas numurā!

Citi šobrīd lasa

Viņa nekaunas: publicē "pirms" un "pēc" fotogrāfijas; arī citas seko viņas piemēram 4
Epilepsijas slimniece, kura bijusi atkarīga no "Coca - Cola" dzeršanas, iespējams, mirusi no pārmērīga kofeīna patēriņa 3
Sākumā Marikai no Talsiem piedzima trīnīši, bet vēlāk - vēl dvīnīši. Kā ir augt piecu bērnu ģimenē? 4
Tēmas: Koronavīruss

Жена Робби Уильямса заявила о нежелании скрывать от детей его "распутное" прошлое

"В институте я была - пацан!": Агата Муцениеце удивила подписчиков неожиданным фото