Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Reliģiskās grupas līdere Sūzana Emanuela. (Foto: Ekrānuzņēmums no "Facebook",)
 

"Izņemti no enerģijas laukiem" Reliģisks grupējums Lielbritānijā tic, ka ir imūns pret Covid-19 1

Sievietēm
25. martā 14:50 2020. gada 25. martā 14:50
  Jauns.lv
Lielbritānijā kāda reliģioza grupa, kas savu līderi uzskata par Jēzus Kristus iemiesojumu tic, ka Dievs padarījis viņus imūnus pret Covid-19, vēsta “Mirror”.

Aptuveni 40 grupas dalībnieki ignorējot sociālo distancēšanos un rīko kopīgas tikšanās. “Divine Pineal Gland Activations” reliģiskajā kustībā apvienojušies dažādu valstu pārstavji, kas atlidojuši no Holandes, Austrālijas un Jaunzēlandes.

Grupas līdere Sūzana Emanuela saviem sekotājiem apgalvojusi, ka viņi nevar inficēties ar Covid-19. “Es nespēju tam noticēt. Tas mani uzreiz satrauca, jo cilvēkiem nevajadzētu pulcēties lielās grupās. Bet viens sekotājs teica, ka viņi ir imūni. Viņi esot izņemti no pasaules “enerģijas laukiem” un nevar inficēties ar koronavīrusu.

Skaidrs, ka tās ir muļķības, bet viņi tam tic. Es nespēju noticēt tam, ko dzirdēju. Tas rada lielu bīstamību sabiedrībai un ir absolūti bezatbildīgi,” medijam sacījis kāds avots.

Lielbritānijā no koronavīrusa līdz šim miris 281 cilvēks. Tāpat cilvēkiem jāievēro divu metru distance.

Lielbritānijas premjerministrs Boriss Džonsons norādīja, ka atrasties uz ielas nav aizliegts, taču aicināja labāk palikt mājās.

Ja netiks ievērota divu metru distance, drošības pasākumi Covid-19 ierobežošanai varētu kļūt vēl stingrāki, brīdinājis Džonsons.

Citi šobrīd lasa

Katoļu “organizētā grupa” Latvijas budžetam varētu būt izkrāpusi 177 654 eiro. Kā savu turīgumu vērtē citas baznīcas? 15
Krievijā pilnīga kontrole ar sejas atpazīšanas kamerām: policija ierodas pēc tam, kad vīrietis tikai iznesis atkritumus 16
Lietuvas zinātnieki prognozē, kas valstī notiks pēc Lieldienu brīvdienām
Pievienot komentāru

«Охотница за деньгами»: хакеры взломали новый сайт Меган и Гарри и зло подшутили над герцогиней

«Выпьем за любовь!»: сын Пугачевой и Галкина смешно спародировал Игоря Николаева