Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Sieviete atklāj, ka augs, kuru laistījusi pēdējos divus gadus, ir plastmasa. (Foto: Ekrānuzņēmums no "The Late Show with Stephen Colbert" Youtube video konta)

Kuriozs stāsts: pēc divus gadus ilgām rūpēm par augu sieviete konstatē, ka tas ir mākslīgs 5

Attiecības
5. martā 13:12 2020. gada 5. martā 13:12
  Jauns.lv
Patlaban desmit tūkstoši cilvēku reaģējuši uz Keilijas Vilksas (Caelie Wilkes) ierakstu sociālajā vietnē “Facebook”, kurā sieviete no Lielbritānijas paziņojusi savu sašutumu par viltotu augu. Komentētāju skaitam augot, stāsts izpelnījies plašu popularitāti visā pasaulē, lielākoties sabiedrībā izraisot smieklus.

Divus gadus sieviete esot cītīgi laistījusi un rūpējusies par savu iemīļoto sukulentu, līdz kādu dienu nolēmusi to pārstādīt citā traukā. Izvelkot augu no līdzšinējā poda, viņa konstatējusi, ka tā saknes ir no putuplasta. Uz tā virsū bijušas uzlīmētas smiltis. Savā ierakstā viņa pauž, ka mīlējusi augu - regulāri to laistījusi un mazgājusi tā lapas. Tagad jūtoties tā, it kā pēdējie divi gadi būtu bijuši meli.

Ieraksts izpelnījies vairāk nekā sešus tūkstošus komentāru, turklāt to skaits aug. Cilvēki pauž dažādu viedokli. Lielākoties šis stāsts komentētājiem izraisa smieklus, bet daži pauž nopietnāku viedokli, norādot, ka mūsdienu cilvēki kopumā dzīvo mākslīgā pasaulē, pat to nenojaušot. Savukārt kāda cita komentētāja norāda, ka šai sievietei noteikti neesot “zaļo pirkstiņu”, liekot aizdomāties, ka citādi cilvēks pamanītu, ka augs nav pat paaudzies. Līdzīgu viedokli paudis kāds vīrietis, norādot uz viņas domāšanas spēju trūkumu.

Pēc stāsta publicēšanas sieviete izpelnījusies gana lielu popularitāti. “New York Post ” un “Fox News” izrādījuši interesi raksta izveidē, savukārt 4. martā viņa viesojusies BBC Radio šovā. Tāpat "The Late Show with Stephen Colbert" šo stāstu iekļāvis savā pārraidē. 

Keilija Vilksa savā profilā arī dalījusies priekā, ka mājas un dārza preču veikals “Home Depot” tagad atsūtījis viņai īstus sukulentu augus.

Saistītās ziņas

Mileniāļus biedē rūpes par telpaugiem, atklāts pētījumā 2
Smaržīgā liāna jeb vaska puķe - kā kopt šo telpaugu
Nepārlaisti istabas augus: labāk aprasini, nevis nopūdē

Citi šobrīd lasa

Noskaidrots, kas ir mistiskās sēklas, kuras daudzi saņēmuši sūtījumos no Ķīnas
Aizvadītajā diennaktī Covid-19 infekcija apstiprināta 8 cilvēkiem Latvijā 1
Hirosima Rīgas ostā? Amonija nitrātu, kas izraisīja sprādzienu Beirūtā, lielos daudzumos uzglabā arī Latvijā
Tēmas: BBC
Skatīt visus komentārus

Коллеги рассказали, как борьба с раком изменила внешность Заворотнюк

Герцогиня Кэтрин впервые вышла в свет в маске и перчатках