Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Šīm trim zodiaka zīmēm noteikti jādraudzējas ar vīriešiem Mežāžiem
Ja esi tuvos draugos ar Mežāzi, tev patiešām ir paveicies. (Foto: Unsplash)

Šīm trim zodiaka zīmēm noteikti jādraudzējas ar vīriešiem Mežāžiem

Attiecības
31. janvārī 12:09 2020. gada 31. janvārī 12:09
  Jauns.lv
Tie, kuriem ir paveicies iepazīt Mežāzi, labi zina, ka šīs zodiaka zīmes pārstāvji ir paši atbildīgākie cilvēki. Iekarot viņa uzticību nav viegli, taču draugi zina - uz Mežāžiem patiešām var paļauties. Sevišķi svarīga šāda draudzība ar Mežāžiem vīriešiem ir šīm trim zodiaka zīmēm.

Nopietnais Vērsis

Iepazīstoties ar Mežāzi, Vērsis ātri saprot, ka ir atradis savu domubiedru. Viņam būs viegli un mierīgi tik uzticama drauga sabiedrībā, kurš turklāt godīgumu un kārtīgumu vērtē tikpat augstu, cik pats Vērsis. Ar Mežāzi var nesteidzīgi sarunāties, saņemt no viņa gudrus padomus un palīdzību. Viņš atbalstīs Vērsi arī finansiālos jautājumos, jo pats pret naudas lietām izturas ļoti atbildīgi un nopietni.

Savukārt Vērša personā arī Mežāži atradīs nopietnu un uzticamu draugu, kurš neraugoties uz savu lēnīgumu un mazrunīgumu, allaž ātri steigsies palīgā.

Aizdomīgā Jaunava

Nemiera pilnā Jaunava ātri vien atslābināsies racionālā Mežāža sabiedrībā, jo sapratīs, ka šis cilvēks izstaro spēku un paļāvību. Sava rakstura dēļ Jaunavām ne vienmēr izdodas ātri nodibinat kontaktu ar cilvēkiem. Taču tieši nosvērtais Mežāzis varēs mierīgi uzklausīt Jaunavu neņemot to pārāk tuvu pie sirds. Mežāzis apkārtējos cilvēkos rada miera un aizsargātības sajūtu, un Jaunavai tieši tas ir nepieciešams. 

Arī Mežāzis pats Jaunavas sabiedrībā jutīsies mierīgi un komfortabli, jo augstāk par visu cilvēkos vērtē nopietnību un nosvērtību.

Emocionālās Zivis

Uzturoties Mežāža sabiedrībā, Zivis var kļūt atbildīgākas un nopietnākas. Zivju raksturu Mežāža zīmē dzimušie noteikti padarīs labāku. Šajā tandēmā Zivis iemācīsies kontrolēt savas emocijas, biežāk izmantot saprātu, nevis emocijas. Mežāži iemācīs Zivtiņām būt izlēmīgākām un pareizi veidot savu privāto dzīvi. Jo "stingrā roka" un gudrs padomdevējs ir tieši tas, kā Zivīm dažkārt pietrūkst. Un tieši par šādu draugu kļūs Mežāzis.

Savukārt noslēgtais un atturīgais Mežāzis atpūtīsies jautro un optimistiski noskaņoto Zivju sabiedrībā, kuras mīļuprāt labsirdīgi pajokos par drauga pārnopietno attieksmi pret dzīvi. Ideāls tandēms! 

Saistītās ziņas

Šīs trīs zodiaka zīmes 2020. gada februārī augstāki spēki īpaši aizsargās
Ko sola 2020. gads: finanses, labklājība, labākie kāzu datumi. Astrologa Andra Rača prognoze
4 zodiaka zīmes, kuri ir labākie tēvi 2

Citi šobrīd lasa

Zvērināts advokāts par Igaunijas valdības prasību valkāt maskas: "Ir pārkāpts likums" 5
Tas maina visu: mājsaimniece atklāj, kā acumirklī notīrīt aizsalušu auto vējstiklu 3
Salaspilietis Dzintars: "Mana sieva un meita raudāja, kad uzzināja par pēkšņajām izmaiņām" 13
Pievienot komentāru

Без макияжа и в халате: Алла Пугачева показала себя сразу после банных процедур

Галкин рассказал 7-летнему сыну про советский дефицит