Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Amerikāņu seriālu zvaigzne nosauc sevi par “sliktāko mammu”, jo apkaunojusi meitu

Attiecības
2019. gada 1. decembrī 08:15 2019. gada 1. decembrī 08:15
  Jauns.lv
Kas ir apkaunojošāk? Ja tava mamma visai pasaulei atklāj, ka vēl neesi sākusi iet uz randiņiem vai tas, ka viņa pastāstījusi, ka randiņu periods nav sācies, jo „neviens nav gana labs”?

Aktrise Kendisa Kamerona Burē ar meitu Natašu Burē. (Foto: Adriana M. Barraza/WENN.com/Vida Press)

Ar šādu ne visai ērtu situāciju saskārusies seriāla „Pilna māja” („Full House”) aktrises Kendisas Kameronas Burē meita Nataša Burē. Mamma intervijā izpļāpājusies par 21 gadus vecās meitas mīlas dzīvi. Nataša pati sociālajos tīklos padalījusies ar žurnāla „OK” raksta ekrānuzņēmumu, kura virsraksts vēsta: „Kendisa Kamerona Burē atklāj, ka meita Nataša vēl nav sākusi iet uz randiņiem – „Neviens nav gana labs!””

„Jūs par to šeit uzzinājāt pirmie,” komentārā uzrakstījusi 21 gadus vecā skaistule. „Neviens nav gana labs.”

Pie meitas ieraksta komentāru pievienojusi arī Natašas mamma Kendisa, kura arī nejūtas labi par notikušo. Šis teikums izrauts no kopējā konteksta. „OK mani tikko padarījis par gada vissliktāko mammu,” secina aktrise.

Intervijā Kendisa stāstījusi sekojoši: „Nataša pagaidām nav vēl atvedusi nevienu uz mājām [iepazīstināt ar vecākiem]. Jo neviens nav gana labs tētim, un tas ir labi. Ikvienam vajadzētu būt šāda līmeņa cienīgam.”

Seriālu „Full House” un „Fuller House” aktrisei Kendisai Kameronai Burē (46) un viņas vīram bijušajam hokejistam Valērijam Burē (45) ir trīs kopīgi bērni: Nataša (21), Ļevs (19) un Maksims (17).

View this post on Instagram

❤️👼🏼 Mama & Me

A post shared by Natasha Bure (@natashabure) on

Daudzas mammas bieži vien nespēj akceptēt to, ka bērni ir jau pieauguši, un viņu dzīvē iesācies jauns etaps – randiņu periods. Kendisa nepieder pie tādām, un bērnu ieiešanu pieaugušo dzīvē uztver ļoti pozitīvi. „Es jūtos labi, ka viņiem sākušies randiņi, jo viņiem ir gudra galva uz pleciem,” Kendisa ir pārliecināta par saviem bērniem un tiem uzticas. „Viņi visi meklē labus cilvēkus, ar kuriem kopā iet izklaidēties, uz randiņiem, no kuriem izvēlēties sievu vai vīru, un es ar to lepojos. Zināmā mērā es pat vēlētos, lai viņi vairāk uzmanību pievērstu randiņiem. Tas izklausās tik savādi, vai ne?”

Citi šobrīd lasa

Patiesība par katru zodiaka zīmi: ko noklusē horoskopi 3
Ar Covid-19 inficējies “Lido” darbinieks. Vadība skaidro, kādēļ ēstuves joprojām turpina darbu 4
VIDEO: liktenīgajā dienā svinot kāzas, fotogrāfs iemūžinājis precīzi to brīdi, kad Beirūtā nograndis sprādziens
Pievienot komentāru

«Там все клоунада!» Критик высказался про брак Пугачевой и Галкина

«ЭКО — это априори рак?»: Врач-гинеколог и жена Малинина высказалась о Фриске и Заворотнюк