Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Saseksas hercogiene Megana Mārkla. (Foto: scanpix)

Megana Mārkla jau divus gadus gaida, kad beidzot varēs kļūt par Lielbritānijas pilsoni 8

Attiecības
2019. gada 16. novembrī 13:50 2019. gada 16. novembrī 13:50
  Jauns.lv
Neskatoties uz to, ka pieteikums aizpildīts jau pirms diviem gadiem, Saseksas hercogiene Megana Mārkla joprojām gaida, kad varēs kļūt par pilntiesīgu britu pilsoni.

Tiek ziņots, ka Saseksas hercogiene pilsonības kārtošanas procesu uzsāka 2017. gada novembrī – īsi pēc tam, kad publiski tika izziņota viņas un prinča Harija saderināšanās. 

Tikmēr prinča Harija preses sekretārs Džeisons Knaufs atzinis, ka Megana Mārkla “vienmēr atbildīs imigrācijas dienesta prasībām”, Lielbritānijas pilsonības iegūšana vienkārši esot ļoti lēns process. 

Ir vairāki veidi, kā nokārtot britu pilsonību, taču Meganas Mārklas gadījumā, viņa atzīstama par Lielbritānijas pilsoni, ja sešu mēnešu laikā kopš ierašanās valstī kā šīs valsts pilsoņa līgava, pāris apprecas. 

Kensingtonas pils pārstāvis medijiem apstiprinājis, ka šī nav vienkārša procedūra un patiešām – parasti prasa pat vairākus gadus. 

Citi šobrīd lasa

Jehovieši savu Valstības zāli Torņakalnā notirgojuši burvju māksliniekiem Pecolli. Iluzionisti Covid-19 dēļ nu ir sprukās 21
"Ierobežojumi kļūst stingrāki teju ar katru stundu." No ārpasaules slēgtā Peru džungļu pilsētā iesprūdusi latviete Ieva 8
Liene Greifāne: "Maskavā iebraucis simtiem armijas mašīnu, un šķiet, ka tuvākajā laikā kaut kas notiks" 45
Skatīt visus komentārus

"Как на курорте": Максим Галкин признался, что прекрасно себя чувствует в самоизоляции