Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Facebook / Edi Okoro

Pārdrošs puisis mēnesi vairākkārt "bildina" draudzeni, viņai par to pat nenojaušot 7

Attiecības
2019. gada 4. septembrī 15:46 2019. gada 4. septembrī 15:46
  Jauns.lv
Kāds radošs un nudien pārdrošs puisis no Herefordšīras Anglijā mēneša garumā kacinājis savu draudzeni, viņai par to pat nenojaušot - puisis ik pa brīdim slepus uzņēmis fotogrāfiju ar mīļoto un viņai domāto saderināšanās gredzenu.

30 gadus vecais Edis Okoro savu draudzeni Kelliju Rīdu (28) nolēmis apņemt par sievu jau šī gada sākumā, iegādājoties spožu dimanta gredzentiņu. Tomēr vīrietis negribēja sasteigt bildinājumu.

Gaidot īsto brīdi, Edis nolēmis nedaudz izklaidēties un izaicināt sevi un savu reakciju, klusībā uzņemot bildes ar draudzeni un gredzenu, viņai to nemaz nezinot.

"Tie, kuri to jau ir darījuši, vai grasās darīt, zina, ka bildinājumam būtu jābūt pēc iespējas personiskākam," stāsta vīrietis. "Kāds izplāno vakariņas vai izgatavo milzīgu "preci mani" uzrakstu, es to nevarēju, jo "Edis neplāno, Edis ir spontāns improvizators"." Viņš sapratis, ka gadījumā, ja sāktu bildinājumu plānot, Kellijai noteikti rastos aizdomas, un viņa par gaidāmo notikumu būtu uzzinājusi iepriekš.

Foto: Facebook / Edi Okoro

Tāpēc vīrietis nolēmis ņemt gredzenu visur sev līdzi un gaidīt īsto mirkli: "Pēc aptuveni mēneša es sēdēju dīvānā un apbrīnoju "savu dārgumu" (jā, es gredzenam biju ļoti pieķēries). Kellija gandrīz pieķēra mani un tad es sapratu - viņa nezina, ka man ir gredzens. Man vajadzētu sākt piefiksēt šos brīžus."

Sākumā Edis izaicinājis sevi, uzņemot bildes draudzenei aiz muguras, piemēram, kad viņa iepirkusies vai pagriezusi muguru. Vēlāk vīrietis kļuvis jau pārdrošāks, spožo gredzentiņu ieliekot Kellijas rotaslietu kastītē un atstājot to tur pat 2 dienas.

Foto: Facebook / Edi Okoro

Jaunā sieviete to nav pamanījusi. Reiz Edis gredzenu pat ielicis Kellijai plaukstā, kamēr viņa gulējusi.

Foto: Facebook / Edi Okoro

Stāsts par mēnesi ilgo bildinājumu sociālajos tīklos izpelnījies lielu ievērību un to pārpublicēt paguvusi liela daļa ārvalstu mediju. Video, kurā Edis tur rokās kastīti ar gredzenu un ķiķina, kamēr viņa draudzene fonā pucē zobus, skatīts vairāk nekā 1,5 miljonus reižu.

Kā stāsta vīrietis, jautrās izdarības viņu nav biedējušas, jo gadījumā, ja Kellija viņu pieķertu, viņš vienkārši pavaicātu liktenīgo jautājumu. Viņa mērķis bijis uzņemt pēc iespējas vairāk fotogrāfiju.

Foto: Facebook / Edi Okoro

Četras nedēļas uzjautrinājies par savu izveicību, Edis beidzot sagaidījis īsto brīdi. Kā tas noticis - to vīrietis vēl neatklāj, bet sola tuvākajā laikā pastāstīt. Zināms, ka Kellija teikusi "jā", un mirklis bijis ļoti īpašs. "Nē, mani nepieķēra," uzsver Edis.

Citi šobrīd lasa

Ķīnā dzīvojošā latviete Agnese piesardzības nolūkos cenšas neiziet no mājām 12
24 fakti par 24. numuru: mazāk zināmais par basketbola leģendu Kobi Braientu
Kobes Braienta vienošanās ar sievu izglāba no vēl lielākas ģimenes traģēdijas
Skatīt visus komentārus

Упс! Герцогиня Кэтрин в короткой юбке на ветру пережила "момент Мэрилин"

Отец герцогини Меган опубликовал компрометирующие снимки ее раздевания до белья