Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Kas ir svarīgākais, izvēloties kāzu dāvanas? Tām jābūt pārdomātām un ar nelielu eleganci, lai kāzu dienā pārim pasniegtu ko īpašāku nekā parasti. (Foto: Shutterstock)

Kāpēc gan ne servīzi? Kāzu viesu dāvanu TOP 5 17

Sievietēm
14. jūlijā 11:58 2019. gada 14. jūlijā 11:58
Mammamuntetiem.lv
Ko dāvāt jaunajam pārim viņu nozīmīgākajā dienā? Mūžīgais jautājums! Lai atvieglotu dāvanu izvēli, blogere, ziedu un sajūtu dizainere Santa Kļava dalās padomos par dāvanu izvēli kāzās.

Saņemot kāzu ielūgumu, kurā pie dāvanām nav norādītas konkrētas vēlmes, rodas apjukums. Kāzas ir īpašs notikums, kurās ikviens viesis vēlas dāvāt to labāko un skaistāko jaunajam pārim.

Kas ir svarīgākais, izvēloties kāzu dāvanas? Tām jābūt pārdomātām un ar nelielu eleganci, lai kāzu dienā pārim pasniegtu ko īpašāku nekā parasti.

Aploksne ar jumtiņu

"Tā var būt radoši noformēta aploksne ar paslēptu naudu vai dāvanu karti. Šī dāvana ļauj jaunlaulātajiem izbaudīt iepirkšanās procesu un būt savu vēlmju noteicējam."

Ziedošas dāvanas jaunlaulāto piemājas dārzam

"Nereti jaunlaulātie pēc kāzām iekārto savu kopīgo mājokli. Ir vērts padomāt ne tikai par nepieciešamāko virtuvei, bet arī dārza vai balkona iekārtošanai. Paliekoša dāvana būs kāds zaļums vai puķu podiņš, ko jaunais pāris var kopīgi iestādīt savā jaunajā dārzā vai izdekorēt balkonu. Šī dāvana katru dienu, augot un ziedot, atgādinās par viņu dzīves skaistāko dienu!"

Klasika - servīzes un virtuves piederumu komplekti

"Klasiskas vērtības nemainās. Trauku servīze ir vienlaikus eleganta un ļoti noderīga dāvana. Galda piederumu komplekti būs skaista un praktiska dāvana jaunajam pārim kopdzīvi uzsākot. Galda piederumu komplekts ir laba izvēle, jo jaunā pāra virtuvē noderēs vienādi un skaisti galda piederumi. Paliekoša un skaista dāvana noteikti būs glāzes.

Specializētajos trauku veikalos atradīsi glāzes ar dažādu dizainu, kā arī īpaši jaunajam pārim paredzētus šampanieša glāžu komplektus. Personiskai dāvanai var izvēlēties vāzi, kas gandrīz kā kristāla glāzes nepieciešama ikkatrā miteklī. Vāzi iespējams izvēlēties atbilstošu dāvātajiem ziediem un kombinēt ar skaistu kartīti."

Foto: Shutterstock

Dāvanas ar piedzīvojumu garšu

"Šādas dāvanas izvēle nederēs visiem jaunlaulātajiem, bet gan tiem, kuriem ekstrēmas un asas izjūtas nav sveša lieta. Dāvanām ar piedzīvojumu garšu ir sava burvība, tās satuvina cilvēkus to baudīšanas laikā. Tas var būt lidojums ar gaisa balonu vai deltapānu, lēciens ar izpletni vai gumiju, tāpat aizraujoša ir klinšu kāpšana. Tiem kam tuvāka motoru rūkoņa, interesants piedzīvojums būs brauciens ar Ferrari automašīnu vai asu izjūtu tveršana ar krosa motociklu."

Muzikāls vai radošs priekšnesums

"Ar šādu dāvanu noteikti iepriecināsi jauno pāri. Tas var būt emocionāls muzikāls priekšnesums vai kaut kas uzjautrinošs un smieklu raisošs. Ja ne mūzika, tad varbūt iluzionists, karikatūrists, ziepju burbuļu meistars, bārmeņu šovs vai kas tamlīdzīgs. Lai aiztaupītu vedējiem rūpes par laika trūkumu vai novirzīšanos no grafika, tad labāk šāda veida dāvana būtu jāsaskaņo ar viņiem," atklāj Santa Kļava.

Saistītās ziņas

5 noderīgas vietnes, kurās iedvesmoties kāzām
No līgavaiņa skotu svārkos līdz musulmaņu līgavai: kādi ir kāzu tērpi citās tautās un kultūrās 6
Lai ērtas kāzas: radītas īpašas kedas līgavām 14

Sadarbībā ar:

Citi šobrīd lasa

"Ērkšķu šova" Kristīne ar vīru guļ laulības gultā, taču gadiem ir tikai labi draugi
VIDEO: pāri sliedēm vai piesmeltām kurpēm – moderno LU Akadēmisko centru no studentiem šķir milzīga peļķe 3
Protestētāju tūkstoši paralizē Barselonu: bloķēta lidosta un autoceļi, ielidojušie pasažieri netiek ielaisti pilsētā 39
Skatīt visus komentārus

Как «плод изнасилования» Захара Джоли-Питт превратилась в самого сильного члена семьи 1

Директор Моисеева показал, в каких условиях живет музыкант после инсульта