Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Šāds izskatās jaunais Igaunijas prezidentes oficiālais portrets. (Foto: Igaunijas prezidenta kanceleja)

FOTO: Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida maina savu stilu 122

Sievietēm
19. aprīlī 06:00 2019. gada 19. aprīlī 06:00
Jauns.lv
Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida pagājušās nedēļas laikā vairākkārtīgi pārsteigusi ar elegantām stila pārvērtībām. Vispirms, izrādot cieņu Latvijai, viņa mūsu prezidentu Kadriorgas pilī sagaidīja tērpusies sarkanbaltsarkanā kleitā, bet uzreiz pēc Raimonda Vējoņa aizbraukšanas no Igaunijas paziņoja, ka mainījusi savu oficiālo portretu jeb izskatu.

Tagad mūsu ziemeļu kaimiņu valsts iestādēs un oficiālos izdevumus vairs nerotās iepriekšējā Kaljulaidas fotogrāfija, kurā viņa ar nopietnu sejas izteiksmi bija redzama tumšā kleitā un frizūrā ar matiem līdz pleciem. Nu Kaljulaidas oficiālais imidžs ir kardināli mainījies – viņa redzama smaidīga, ar ievērojami gaišākas krāsas kleitu un īsākiem matiem. Jauno Igaunijas prezidentes oficiālo fotogrāfiju izplatījusi viņas kanceleja.

Pagājušajā nedēļā Kaljulaida prezentēja savu grāmatu „Hoiame Eestit!” („Sargājam Igauniju!”), kurā apkoptas viņas runas prezidentūras pirmajos divarpus gados prezidentes amatā. Tās laikā arī tika atrādīta jaunā prezidentes oficiālā fotogrāfija.

Šāds izskatās jaunais Igaunijas prezidentes oficiālais portrets. (Foto: Igaunijas prezidenta kanceleja)
Līdz šim mūsu kaimiņvalsts oficiālās iestādes rotāja šāda prezidentes fotogrāfija. (Foto: Igaunijas prezidenta kanceleja)

Igaunijas prezidentes fotogrāfijai ir oficiāls statuss, kas atbilst noteiktiem parametriem un noformējumam. Tai jāatrodas valsts iestādēs, Nacionālo bruņoto spēku daļās, kā arī pašvaldībās.

Tāpat portretu var izkārt arī citās iestādēs, ja tām ir tāda vēlme. Fotogrāfiju var izdrukāt no oficiālās prezidenta mājaslapas.

Igaunijas parlaments prezidentu ievēl uz pieciem gadiem un Kaljulaidas jaunais oficiālais portrets tika atrādīts tieši pēc puses viņas šai amatā pavadītā laika – 13. aprīlī.

Saistītās ziņas

Kaljulaida par gaidāmo tikšanos ar Putinu: "Nav jēgas tajā meklēt kaut kādus slēptus nolūkus" 20
Kersti Kaljulaida Latvijas prezidentu ciemos sagaida sarkanbaltsarkanā tērpā 7
Igaunijas prezidente Kaljulaida valsti prezentē 80 eiro vērtā kleitiņā 91

Citi šobrīd lasa

Kāpēc paaugstinās asinsspiediens?
20 skaistules pierāda, ka arī pēc 35 gadiem seja bez kosmētikas izskatās lieliski 4
Viesmīlis netīši pasniedz vīnu par 5125 eiro 8
Skatīt visus komentārus

Студентка погибла на свидании с парнем, когда пыталась сделать красивое фото 1

"Маленькая грудь и толстые ноги": Ольга Бузова ответила ненавистникам провокационным фото 4