Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Kima Kardašjana. (Foto: AP/Scanpix)

Kima Kardašjana uzsākusi studijas un gatavojas kļūt par juristi 7

Sievietēm
11. aprīlī 21:29 2019. gada 11. aprīlī 21:29
Jauns.lv
Sabiedrības dāma Kima Kardašjana (38) atklājusi, ka ir uzsākusi četrus gadus ilgas apmācības jurisprudencē. Lēmumu par jauno karjeru Kima pieņēmusi 2018.gadā, ziņo medijs "BBC".

Viņa savam jaunajam izaicinājumam iedvesmojusies no Baltā nama, kad pērn kopā ar ASV prezidentu Donaldu Trampu aizvadījusi veiksmīgu kampaņu kādas apsūdzētas sievietes atbrīvošanai no ieslodzījuma.

"Man piezvanīja no Baltā nama un ieteica palīdzēt mainīt apžēlošanas sistēmu," stāsta realitātes šovu zvaigzne. "Tad es tur sēdēju, Rūzvelta istabā, kopā ar tiesnešiem un citiem ietekmīgiem cilvēkiem, un es iedomājos - man par šo visu ir jāuzzina vairāk."

Kima toreiz esot klāstījusi savu viedokli par to, cik netaisnīgi sieviete apsūdzēta, savukārt profesionāļi viņas vārdus pamatojuši ar likumpantiem un faktiem no krimināllietas.

Komandas darbs izrādījies veiksmīgs, jo sieviete, kura cietumā atradusies kopš 1996.gada, tikusi apžēlota un atbrīvota no ieslodzījuma. Alise Džonsona tolaik apsūdzēta par kokaīna kontrabandu.

Tāpat Kima bijusi viena no slavenībām, kuras piedalījušās 2017.gada Sintijas Braunas atbalsta kampaņā. Sintija 2006. gadā notiesāta par slepkavību. Viņa 16 gadu vecumā nošāvusi vīrieti, kurš viņu seksuāli izmantojis. Sintiju atbrīvoja šī gada sākumā.

Kā atklāj Kardašjana, lēmumu par studijām viņa pieņēmusi pēc ilgas un smagas domāšanas, tomēr viņa vienmēr ir zinājusi, ka vēlas paveikt ko vairāk, tai skaitā palīdzēt cilvēkiem.

Kima pieņemta mācību praksēs kādā juridiskajā firmā, kurā viņai strādājot un apgūstot prasmes būs jāpavada vismaz 18 stundas. Mācību laikā viņu uzraudzīs divas mentores - Džesika Džeksone un Erina Heinija.

Citi šobrīd lasa

Holivudas zvaigznes, kas miljonus nopelnījušas ar blakusprojektiem 4
Kā saglabāt laimīgas attiecības? Pieredzē dalās cilvēki, kuri laulībā nodzīvojuši ilgus gadus (18+) 35
Ja nebūtu traģiski, tad būtu smieklīgi! Azerbaidžānas F-1 posma rīkotāju neizdarība izjauc treniņbraucienus 9
Skatīt visus komentārus

Отец футболиста Салы умер через три месяца после гибели сына в авиакатастрофе

Сын Александра Лукашенко Николай изменился до неузнаваемости