2015.gada tehnoloģiju jaunumi skaistumkopšanā
2016. gada 26. janvāris, 08:00

2015.gada tehnoloģiju jaunumi skaistumkopšanā

Jauns.lv

Pēdējos gados inovatīvās tehnoloģijas skaistumkopšanā ir būtiski mainījušas mūsdienu priekšstatus par ādas atjaunošanas iespējām. Jaunākās tehnoloģijas ļauj piekļūt dermas dziļākajiem slāņiem, tādējādi ietekmējot tās struktūru un panākot redzamus rezultātus ādas atjaunošanā un ārstēšanā.

Tomēr Latvijā skaistumkopšanas nozares novitātes bieži vien ienāk novēloti, jo šādu tehnoloģiju ieviešana prasa ievērojamas investīcijas un laiku, lai iepazīstinātu ar tām sabiedrību. Taču daudzas sievietes, kuras seko līdzi jaunākajām tendencēm ādas kopšanā un ārstēšanā, nevar sagaidīt, kad Latvijā kļūs pieejamas pasaules atzinību guvušās skaistumkopšanas tehnoloģijas. Lai veicinātu jaunāko tehnoloģiju pieejamību skaistumkopšanas jomā, savu darbību 2015. gadā Latvijā uzsāka Lietuvas estētiskās dermatoloģijas un lāzerdermatoloģijas klīnika ERA ESTHETIC.

Lietuvas lāzerdermatoloģijas klīnika Era Esthetic, strādā Baltijā vairāk kā 7 gadus un šajā laikā tā kļuvusi par vienu no reģionā visprogresīvākajām skaistumkopšanas klīnikām.

2015. gadā klīnika ieviesusi Latvijā trīs jaunākās ādas atjaunošanas un atveseļošanas tehnoloģijas, kas jau ieguvušas starptautisku atzinību un kuras daudzi zinātnieki un ārsti dēvē par ādas ārstēšanas zelta standartu. Tās ir jaunākās paaudzes aparātprocedūras, kas atzītas pasaulē medicīnas drošības jautājumos prasīgākajā instancē – ASV Food and Drug Administration (FDA).

Katra no šīm skaistumkopšanas tehnoloģijām ir ne vien ekspertu atzīta, bet arī ieguvusi neskaitāmus piekritējus, kuru vidū ir arī daudzas pasaulslavenas zvaigznes. Mēs atklāsim Holivudas zvaigžņu skaistuma noslēpumus un izstāstīsim par tehnoloģijām, kuras tām palīdz.

ĀDAS KOPŠANA HOLIVUDAS STILĀ

HydraFacial MD™ ir aparātprocedūra, kas aizvadītajos piecos gados ir ieguvusi neskaitāmus apbalvojumus kā progresīvs, efektīvs un vienlaikus ļoti saudzīgs un komfortabls aprīkojums kompleksai ādas kopšanai. HydraFacial vienlaikus risina virkni uzdevumu – dziļi attīra ādu, intensīvi mitrina un atjauno to, nodrošina pretnovecošanas kopšanu vai problemātiskas ādas ārstēšanu.

HydraFacial arsenālā ir vesels tehnoloģiju komplekss, kas nodrošina kopšanu atbilstoši principam viss iekļauts. Tā ir ādas attīrīšana un eksfoliācija ar vakuumu, dimanta un skābes pīlings, LED gaismas terapija, kā arī dažādu aktīvo serumu nogādāšana ādas dziļākos slāņos, izmantojot unikālus, patentētus HydraFacial uzgaļus.

Neskatoties uz to, cik nopietnu darbu šī procedūra paveic ar ādu, HydraFacial ir pārsteidzoši komfortabla un patīkama procedūra.

HydraFacial procedūru rezultāts:

 • tīra, gluda, matēta āda;

 • vienmērīga ādas krāsa un tekstūra;

 • spēcīga mitrināšana;

 • svaiguma un komforta sajūta;

 • tauku dziedzeru darbības normalizēšanās;

 • paplašinātu poru novēršana;

 • ādas atjaunošana, sīko grumbu izlīdzināšana.

Procedūrai ir izveidojies vesels slavenību fanu klubs. Starp tiem ir Kamerona Diaza, Parisa Hiltone, Metjū Makonahijs, Bejonse, Monako princis Alberts un daudzi citi.

ādas ATJAUNOŠANA AR LĀZERU

Fraxel® re:store DUAL

tiek dēvēta par neinvazīvo lāzera procedūru Nr. 1 pasaulē. Un tas ir pelnīti, jo Fraxel® re:store DUAL ir divu lāzeru apvienojums, kas ļauj atjaunot gan dziļos dermas slāņus, gan ādas virsmu:

 • 1550 nm garie viļņi darbojas „dziļumā”, veidojot jaunu ādas šķiedru tīklu un atjaunojot tās blīvumu, tvirtumu, izlīdzinot reljefu, novēršot grumbas un koriģējot rētas;

 • 1927 nm garie lāzera viļņi iedarbojas uz epidermas virsējo slāni, atjaunojot ādas virskārtu, izlīdzinot tās toni un novēršot pigmentāciju.

Fraxel® re:store DUAL ir frakcionēta atjaunošana ar visīsāko rehabilitācijas periodu un redzamāko ādas atjaunošanas efektu. Procedūra nodrošina efektīvu un drošu ādas atjaunošanu, ādas sarētojumu, striju un pigmentācijas ārstēšanu.

Fraxel® re:store DUAL procedūras rezultāts:
 • atjaunojas ādas tvirtums;

 • tiek novērstas grumbas;

 • tiek koriģētas paplašinātās poras;

 • novērsti pigmentu plankumi, izlīdzināts sejas tonis;

 • koriģēta postakne, rētas un strijas.

Starp slavenībām, kuras atklāti pauž savu pieķeršanos šai ādas atjaunošanas metodei ar lāzeru, ir zvaigznes, kas izceļas ar izcilo sejas krāsu un ādas veselīgu, jauneklīgu izskatu – piemēram, Kima Kardašjana un Dženifera Anistone.

SEJAS ĀDAS NOSTIEPŠANA BEZ OPERĀCIJAS

Thermage CPT™ ir revolucionāra atjaunošanas metode, kas radījusi īstu izrāvienu estētiskajā medicīnā. Procedūra nodrošina redzamu ādas nostiepšanu bez ķirurga skalpeļa, rētām un rehabilitācijas perioda.

Thermage® patentētās tehnoloģijas pamatā ir radio frekvences starojuma jauda, kas ļauj ādas dziļā līmenī nostiprināt un savilkt ādas karkasu, panākot redzamu atjaunošanas efektu un nebojājot ādas viendabīgumu.

Thermage® ir unikāla, jo tas ir dabisks ādas liftings. Atšķirībā no ķirurģiskas iejaukšanās, kas tikai noņem lieko ādu, šī procedūra uzlabo ādas kvalitāti, atjaunojot tās elastīgumu un tādējādi liekot tai kļūt tvirtākai un savilkties. Thermage® nevar salīdzināt ne ar vienu citu radio frekvences liftinga veidu – tikai šī patentētā tehnoloģija spēj savilkt ādu vienas procedūras laikā.

Pirmie ādas uzlabojumi ir redzami jau pēc termāžas procedūras, un turpmāko sešu mēnešu laikā ādas nostiepšanās pastiprinās. Ar Thermage® sasniegtais atjaunojošais efekts ir visai ilgstošs – tas saglabājas līdz 3–5 gadiem. Procedūra ir organismam nekaitīga un nerada ādas pierašanu.

Latvijā ir pieejama jaunākā Thermage® versija – Thermage CPT™ (trešās paaudzes termāža), kas nodrošina lielāku komfortu un visiespaidīgākos procedūras rezultātus.

Thermage CPT™ procedūras rezultāti:

 • ādas nostiepšana jebkurā sejas un ķermeņa apvidū (noslīdējušo plakstiņu, uzacu pacelšana, deguna un mutes rievu izlīdzināšana, nokarenas ādas, dubultzoda novēršana u. tml.);

 • ādas vispārējā turgora, elastīguma un blīvuma uzlabošana;

 • grumbu izlīdzināšana;

 • sejas kontūru uzlabošana;

 • sejas kontūru pastiprināšana;

 • celulīta ārstēšana.

Thermage® piekritēju rindās ir neskaitāmas slavenas personības, no kurām daudzas atklāti stāsta par savu ādas atjaunošanas pieredzi un iesaka to citiem. Procedūras piekritēji ir Madonna, Demija Mūra, Opra Vinfrija, Linda Evangelista, Breds Pits, Gvineta Paltrova un daudzas citas zvaigznes.

Vairāk par jaunākajām Latvijā pieejamajām aparātprocedūrām ādas atjaunošanai un kopšanai:

•              HydraFacial MD™ kompleksa ādas kopšana

•             

Frakcionētā ādas atjaunošana ar lāzeru Fraxel® re:store DUAL

•              Frakcionētā ādas atjaunošana ar lāzeru CO2Re

•             

Thermage CPT™ ādas nostiepšana bez operācijas

Reklāmas raksts sadarbībā ar Era Esthetic / Publicitātes foto