Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Pasaku portālā skatīties filmas var arī bērni ar dzirdes traucējumiem

Sievietēm
2011. gada 13. jūlijā 12:33 2011. gada 13. jūlijā 12:33
 
Pasaku portāls "www.pasakas.net" 40 studijas "Dauka" animācijas filmām radījis titrus, līdz ar to animācijas filmas padarītas pieejamas arī bērniem ar dzirdes traucējumiem un dažādām uztveres īpatnībām.

Pasaku portālā ar titriem skatāmas tādas animāciju filmas kā "Māsa un brālis", "Kā es braucu Ziemeļmeitas lūkoties", "Kā vilks sivēntiņu neapēda", "Pasaka par Sisi Vijoļkāju", "Suns Funs un vējš", "Kabata", "Aicinājums" un citas, informē "Labiedarbi.lv" projekta asistente Elīna Sprūde-Nesenberga.

Portāla veidotāji vēlas, lai animācijas filmu klasika būtu pieejama visiem - gan bērniem, kuri runā latviešu valodā vai apgūst to, gan bērniem ar dzirdes traucējumiem, kuriem nepieciešams papildus atbalsts, lai pilnībā uztvertu un iepazītu multiplikācijas filmu burvīgo pasauli, skaidroja biedrības "Ideju forums" projektu vadītāja Laura Frinberga.

Titrētās multiplikācijas filmas portālā tiek ievietotas pakāpeniski. Plānots, ka titru sagatavošana vairāk nekā 100 multiplikācijas filmām tiks pabeigta šā gada augustā. Finansējumu 1700 latu apmērā animāciju filmu titrēšanai "Ideju forums" ieguva, pateicoties 6262 cilvēku atbalstam un "LabieDarbi.lv" konkursam, kurā projekts "Lasāmfilmas" ieguva pirmo vietu.

LETA

Citi šobrīd lasa

Divas mūzikas leģendas: Madonna un Bejonsa kopā piedalījušās provokatīvā fotosesijā
"Kabajeva pilda zināmu uzdevumu." Opozicionārs kliedē mītu par Putina mīļāko un viņas bērniem
FOTO: skatītāji ierodas uz Igo dzimšanas dienas koncertu Dzintaru koncertzālē
Pievienot komentāru