Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Tas nav veikals, bet gan Rīgas modes nedēļas 2.dienas pasākums VEF kvartāla kultūras un mākslas telpā "Vasarnīca". (Foto: Elizabeth Jane Ruben)

"404", Evija Šaitere. Vide kā hologrāfiska vīzija ar negaidītiem nosacījumiem 1

Blogs
2017. gada 25. oktobrī 22:55 2017. gada 25. oktobrī 22:55
Jaunā modes māksliniece Evija Šaitere sarūpējusi īpašu jaunajai kolekcijai veltītu izstādi - instalāciju „404”, kura šodien "Riga Fashion Week" ietvaros tika atklāta ar modes skati.

Par izstādes vietu izvēlēta VEF Kvartāla kultūras un mākslas telpa „Vasarnīca”.

Izstādi papildina mākslinieku Dee un Sasha Gesta veidota audiovizuāla projekcija. Sadarbībā ar fotogrāfi Kristīni Krauzi-Slucku radīta fotosērija. (Foto: Elizabeth Jane Ruben)
Izstādi papildina mākslinieku Dee un Sasha Gesta veidota audiovizuāla projekcija. Sadarbībā ar fotogrāfi Kristīni Krauzi-Slucku radīta fotosērija. (Foto: Liene Stūraine)

Kolekcija 404 atspoguļo vidi kā hologrāfisku vīziju ar negaidītiem nosacījumiem. Tehnoloģiju attīstība rada paātrinājumu, līdz ar to rodas nepieciešamība mainīt vidi ap mums. Kolekcija radīta, iedvesmojoties no šī procesa un tā ieviestajiem vides elementiem: ceļa zīmēm, drošības jostām, atstarojošām virsmām drošībai uz ceļiem, strāvas kabeļiem, elektrības radītiem trokšņiem un dzirkstelēm. Atspoguļojot šo tehnoloģisko attīstības progresu, kolekcijā izmantoti vēja un ūdens noturīgi, funkcionāli, gaismu atstarojoši audumi. 

Dizainere Evija Šaitere. (Foto: Elizabeth Jane Ruben)
Izstādi papildina mākslinieku Dee un Sasha Gesta veidota audiovizuāla projekcija. Sadarbībā ar fotogrāfi Kristīni Krauzi-Slucku radīta fotosērija. (Foto: Elizabeth Jane Ruben)
Fotogrāfiju autore Kristīne Krauze-Slucka. (Foto: Elizabeth Jane Ruben)
Foto: Elizabeth Jane Ruben
Olga Kolotova. (Foto: Elizabeth Jane Ruben)
Stilists Ženja Fokins. (Foto: Liene Stūraine)
Fotogrāfiju autore Kristīne Krauze-Slucka. (Foto: Elizabeth Jane Ruben)
Stāstu modes ekspertam Jaroslavam Barišņikovam, ka man šodien mugurā Lietuviešu modes zīmolu "RA design studio" mētelis, "Rasa Studio" svārki un "Balenciaga" kurpes un "Miu Miu" brilles. (Foto: Elizabeth Jane Ruben)

Šo izstādi varēs apmeklēt ikviens interesents no 25.-28.oktobrim. 

Ieeja izstādē – bez maksas.

Vēl portālā

Īpaši atklāts žurnālistes stāsts: kas notiek, kad aborts... noiet greizi 11
Ārsti domāja - tie ir gremošanas traucējumi: 3 gadus veca britu meitenīte nomirst no sepses dienu pēc izrakstīšanās no slimnīcas 26
Kā pareizi mazgāt matus, lai tie tik ātri netaukotos 14
Pievienot komentāru

Психолог раскрыла, что означают прозвища герцогинь Кэтрин и Меган, а также Елизаветы II 1

Показала, что под майкой: Ксения Собчак сделала пикантный снимок