Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Putina jaunākā meita Jekaterina Tihonova. (Foto: Ekrānuzņēmums/YouTube )

Vācu mediji atklāj jaunas detaļas par Putina meitas romānu ar Zelenski 5

Trakā pasaule
22. maijā 18:18 2022. gada 22. maijā 18:18
  Jauns.lv
Vācu mediji turpina publicēt Vladimira Putina jaunākās no divām meitām, 35 gadus vecās Jekaterinas Tihonovas un nu jau bijušā Bavārijas Valsts baleta mākslinieciskā vadītāja, 52 gadus vecā Igora Zelenska, romāna detaļas.

"Bild Online" informēja, ka uzreiz pēc Tihonovas iekļaušanas Eiropas Savienības "melnajā" sarakstā Krievijas pret Ukrainu izraisītā kara dēļ Zelenskis atteicies no mākslinieciskā vadītāja amata. Viņš jau ir pametis Vāciju. Baletmeistars atsaucies uz "ģimenes apstākļiem", vēsta vietne "Fakti".

Bavārijas valsts baleta oficiālais pārstāvis Mihaels Virdžess, atbildot uz izdevuma jautājumu, vai Zelenska atkāpšanās no mākslinieciskā vadītāja amata tiešām ir saistīta ar viņa tuvību Putinam, sacīja, ka šis jautājums tiek noskaidrots.

"Bild Online" neizdevās sazināties ar Igoru Zelenski. Uz viņam nosūtīto pieprasījumu atbildes nesekoja.

Izdevums apgalvo, ka Jekaterinai un Igoram ir kopīgs bērns. Virdžess arī pavēstīja, ka Tihonova neskaitāmas reizes pēdējo trīs gadu laikā apmeklējusi Minheni. "Zinu, ka Putina meita bija skatuves vakariņās Valsts operā 2018. gadā. Viņa sēdēja pie viena galda ar Zelenski."

Kā apgalvo Virdžess, to, ka tā bijusi Putina meita, zinājis tikai teātra vadītājs. "Pārējiem tikai vēlāk kļuva zināms, ka runa bijusi par Putina meitu. Tur nebija ne miesassargu, ne vēl kāda," piebilda Bavārijas teātra pārstāvis.

Bavārijas zinātnes un mākslas ministrija, atbildot uz "Bild" pieprasījumu, paziņojusi, ka nav zinājusi par Tihonovas un Zelenska attiecībām.

Virdžess pastāstīja, ka tolaik (2018. gadā) Igors Zelenskis dzīvojis kopā ar savu sievu Janu un trim bērniem dzīvoklī netālu no Minhenes galvenās dzelzceļa stacijas. Jana joprojām strādā Bavārijas Valsts baletā par baletmeistari.

"Bild Online" citē Zelenska citātu no intervijas laikrakstam "Süddeutschen Zeitung", kas datējams ar 2016. gadu: "Es mīlu Minheni. Mani bērni šeit iet skolā un runā vāciski."

Saistītās ziņas

"Aktīvi domā, kā to izbeigt." Izskan jaunas spekulācijas par Putina neārstējamo veselības stāvokli 9
Putina meitai jaunas attiecības. Viņa tiekas ar Zelenski, kurš nav Ukrainas prezidents
Apzināti sevi ievaino un pat nošaujas: Krievijas karavīri nespēj izturēt Putina kara šausmas 1

Vēl kāds Bavārijas Valsts baleta pārstāvis, kurš vēlējās saglabāt anonimitāti, pastāstīja, ka Igors Zelenskis, vadot trupu, atlaidis aptuveni 25% dejotāju un uzaicinājis viņu vietā Krievijas iedzīvotājus. "Zelenskis man likās auksts un ļoti pašpārliecināts. Viņš izveidoja pats savu komandu," paziņoja avots.

"Važniji Istoriji" redaktors Romāns Enins, komentējot Tihonovas braucienus uz Minheni un viņas attiecības ar Igoru Zelenski, izdevumam "Bild" sacīja: "Tā varēja būt viņu privātā dzīve, līdz viņas tēvs sāka karu. Starp citu, Putins šādus cilvēkus sauc par nacionālajiem nodevējiem. Lūk, tas ir Krievijas varas liekulības piemērs."

Citi šobrīd lasa

Vai šķiras Armanda Pučes un Sanda Ozoliņa ceļi viņu golfa klubā?
Pie mums iznīcina, bet citās zemēs augstā vērtē: kas ir šis tik ārkārtīgi vērtīgais augs/nezāle?
FOTO: ieskaties, kā cilvēki dzīvo karstākajā pilsētā uz Zemes 1
Skatīt visus komentārus